Reklama

Najpopularniejsze teorie spiskowe. Ludzie w to wierzą!

Nie od dziś znaczne grono osób wierzy, że światem rządzą masoni, iluminaci, a przede wszystkim Żydzi. Pojawiają się też reptilianie, czy kosmici, a to tego jesteśmy zatruwani przez chemikalia zrzucane z samolotów. W jakie teorie spiskowe wierzą ludzie? Zdziwicie się!

Chemtrails

Na przełomie wieków za pośrednictwem pierwszych serwisów internetowych zaczęły się rozprzestrzeniać informacje o zjawisku nazwanym chemtrails. Według zwolenników teorii spiskowych, chemtrails to pewien rodzaj smug kondensacyjnych, a właściwie śladów chemicznych, które pozostawiają samoloty lecące na dużej wysokości.

Reklama

Smugi te mają rzekomo zawierać wiele szkodliwych substancji, które opadając na ziemię, mają likwidować - w zależności od opcji politycznej, światopoglądu i miejsca zamieszkania - zwolenników danej teorii: Polaków, daną inną nację, rasę, zatruwać glebę czy nawet powodować powodzie...

Pierwszy raz szersze grono odbiorców o chemtrails usłyszało w 1999 roku na antenie stacji Coast to Coast AM, gdzie Art Bell przeprowadził wywiad z Williamem Thomasem - pierwszą osobą, która zaczęła publicznie mówić o śladach chemicznych.

Tak naprawdę smugi kondensacyjne powstają w wyniku skroplenia pary wodnej zawartej w spalinach samolotów lecących na dużych wysokościach. Jeśli temperatura wilgotnego powietrza spada poniżej punktu rosy, powstaje nadmiar pary wodnej. Wówczas powietrze nie jest już w stanie jej "zmagazynować" i w efekcie tego nadmiar pary wodnej kondensuje w postaci kropel wody lub kryształków lodu, które widoczne są w postaci mgły albo chmury. One zaś tworzą się, gdy pojawia się aerozol.  W tym przypadku spaliny samolotu.

Nikt nie wziął pod uwagę, że taniej i szybciej można zatruć ujęcia wody...

Więcej o chemtrails.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje