Reklama

Najpiękniejsza Polka

21-letnia Agata Szewioła została Miss Polski 2010. To właśnie pochodzącą z Żar studentkę wybrano na wczorajszej gali finałowej konkursu spośród 24 piękności. Agata jest dziewczyną z serwisu modelingowego maxmodels.pl!

- Jestem zaskoczona. Może jutro to do mnie dotrze - powiedziała krótko po zakończeniu konkursu Agata Szewioła, która nie mogła uwierzyć w to, że otrzymała tytuł Miss Polski 2010. Wysoka (173 cm wzrostu) szatynka o brązowych oczach i prawie idealnych wymiarach (89-64-89 cm) w nagrodę dostała samochód osobowy.

Reklama

Wyjazd do Chin

Agata, która posiada profil w serwisie modelingowym maxmodels.pl, będzie także reprezentować nasz kraj w wyborach Miss World 2010. Odbędą się one w Chinach 30 listopada.

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu nie chciała jednak zdradzić swoich planów na najbliższą przyszłość. - Jeszcze o tym nie myślę. Zobaczymy, jak się to potoczy - wyznała.

"Każda kobieta jest piękna"

Finalistki biorące udział w wyborach Miss Polski 2010 oceniało 10-osobowe jury, w którym zasiedli m.in. Gerhard Parzutka von Lipiński - organizator konkursu, Anna Jamróz - Miss Polski 2009 i Iza Miko - aktorka.

W trakcie konkursu Miko, pytana o cechy, na które zwraca szczególną uwagę oceniając kandydatki na Miss Polski 2010, powiedziała, że jest to przede wszystkim "świadomość własnych atutów, bo każda kobieta jest piękna".

Z kolei Anna Jamróz podkreśliła, że po zdobyciu tytułu Miss Polski 2009 wiele podróżowała, dzięki czemu mogła poznawać świat i ludzi. - To był najlepszy rok mojego życia - dodała.

Wygrała dziewczyny z maxmodels.pl

Podczas finałowej gali wyborów Miss Polski 2010 tytuł I wicemiss otrzymała 18-letnia Anna Wierzbicka z Jeleniej Góry. Natomiast II wicemiss została 19-letnia Joanna Kusiak z Bielska-Białej. Zarówno Ania, jak i Asia mają swoje profile w serwisie maxmodels.pl.

Tytuł III wicemiss przypadł 19-letniej Edycie Hreczuk z Brzozowca, została ona także wybrana Miss Internetu. IV wicemiss została 22-letnia Agnieszka Ptak z Wilkowa. Zobacz jej zdjęcia w serwisie maxmodels.pl.

Wybory Miss Polski 2010, odbyły się w niedzielny wieczór w amfiteatrze nad Wisłą w Płocku. Galę finałową uświetnił występ zespołów: Ich Troje oraz Kombii. Wybory Miss Polski 2010 zakończyły trwający w od piątku Festiwal Piękna, którego patronem medialnym był portal INTERIA.PL.

MW

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje