Reklama

Lubię najeść się czekoladkami

- Nie czuję się najpiekniejszą z Polek. Jestem po prostu reprezentantką tych najpiękniejszych - mówi Barbara Tatara, Miss Polonia 2007 w rozmowie z Mateuszem Lubińskim.

Tatara właśnie wróciła z Filipin, gdzie reprezentowała nasz kraj na konkursie Miss Earth.

Reklama

Mateusz Lubiński: - W konkursie Miss Ertth udało się Pani zdobyć tytuł Wicemiss Bikini. Wyjazd się udał?

Barbara Tatara: - Było bardzo ciepło! Zobaczyłam ciekawy, egzotyczny kraj, w którym mieszkają ludzie o zupełnie innej mentalności. Są bardzo kulturalni i zachowują większy dystans. Obsługa hotelu zachowywała się tak grzecznie, że trudno ją nawet było zauważyć! Przebywałam wśród 87 dziewczyn, z których każda była z innego kraju. Prawdziwy tygiel kulturowy, więc było naprawdę ciekawie.

Po wizycie na Filipinach byłam w Wietnamie. Trzy dni spędziłam na plaży. W ogóle nie bylo na niej turystów! Cisza i spokój - naprawdę można było wypocząć.

- Kandydatki na konkursach piękności rywalizują ze sobą?

BT: - Nie, nie ma walki pazurami i wyrywania włosów. Większość dziewczyn podchodzi do tego, jak do zabawy. Są normalne, miłe i sympatyczne...

- Czyli zupełna sielanka - podróże, bankiety, plaża... Życie miss jest usłane różami?

BT: - Z zewnątrz wygląda pięknie, ale jest to też ciężka praca. Leciałam do Manili przez Amsterdam. Przyleciałam o dziewiątej rano i już pierwszego dnia miałyśmy sesje zdjęciowe w strojach kąpielowych i narodowych. Mój pobyt na Filipinach to były spotkania ze sponsorami, udział w akcjach charytatywnych i różnego rodzaju imprezy, na których trzeba było siedzieć do późnej nocy. Mimo natłoku zajęć cały czas musiałam być świeża, uśmiechnięta i wesoła...

Ale w "zawodzie" miss zdarzają się chwile naprawdę piękne. Po zdobyciu tytułu Miss Polonia byłam z wizytą u dzieci w centrum onkologii. Dostałam piękne laurki. Dzieciaki pytały mnie, jaką stosuję dietę, jak się czuję, jak to jest być najpiękniejszą Polką.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lubić | Miss Polonia | polonia | Ola Chlebicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje