Reklama

Lindsay Lohan rozbierze się dla "Playboya"?

Hugh Hefner podobno planuje sprzedaż "Playboy'a". Wygląda jednak na to, że nie zrobi tego, zanim nie zobaczy w środku Lindsay Lohan na rozkładówce.

Lohan, amerykańska aktorka, o której ostatnio pisze się głównie w kontekście narkotykowych ekscesów i trudnej miłości do DJ-ki Samanthy Ronson, odrzucała już propozycję Hugh wielokrotnie.

Reklama

W styczniu podobno zaoferowano jej 700 tys. dolarów, czym poczuła się urażona. Obecnie, według oficjalnych informacji, zaproponowano jej 900 tys., ale za kulisami mówi się o okrągłym milionie.

Czasy się zmieniają i Lindsay ma teraz bardzo poważne problemy z narkotykami i finansami. Po miesiącach imprezowania wygląda jak cień siebie sprzed roku, a jeszcze niedawno uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Ma tak poważne problemy, że szukała nawet sponsora swojej imprezy urodzinowej.

Jeśli Lohan przyjmie ofertę, my będziemy mieli okazję zobaczyć ją nago, a ona znacząco się wzbogaci i przynajmniej przez chwilę będzie mogła dalej obsługiwać swoje nałogi. Myślicie, że odrzuci taką okazję?

KP

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje