Reklama

Legenda futbolu... rozwozi pizzę

W Brazylii może gwałtownie wzrosnąć sprzedaż pizzy. A to za sprawę legendarnego, 71-letniego już piłkarza Pelego, który zajął się jej... rozwożeniem.

Pele przez 18 sezonów występował w Santosie FC, a teraz pokazuje jak kocha i zależy mu na klubie. W celach marketingowych zgodził się założyć czerwoną czapkę oraz koszulę i popracować w pizzerii. Kibice żałują, że tylko na jeden dzień...

Reklama


Na filmie internetowym widać jak gwiazda futbolu przyjmuje telefoniczne zamówienia, pieczołowicie przygotowuje smakołyki, a potem wraz z kierowcą rozwozi pudełka z pizzą niewielkim, białym samochodem dostawczym.


Klienci nie kryli zaskoczenia, gdy otwierali drzwi, a ich oczom ukazywał się widok Pelego trzymającego pizzę. Zapraszali go nawet do swych domów i wspólnie zjadali posiłek.


Pele jest trzykrotnym mistrzem świata - z drużyną narodową Canarinhos triumfował w 1958, 1962 i 1970 roku. W karierze strzelił 1281 bramek. Nikt nie pobił jego rekordu. Pełni funkcję honorowego ambasadora mistrzostw świata w piłce nożnej, które odbędą się w 2014 roku właśnie w Brazylii.


W ojczyźnie jest bardzo popularny, mimo że w życiu prywatnym nie zawsze mu się układało; dwukrotnie się rozwodził. Z małżeństw ma pięcioro dzieci, ale potomków doczekał się też z nieformalnych związków.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pizza | Pele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje