Reklama

Kto zostanie nową królową Polski?

Dwadzieścia seksownych dziewcząt z Polski rywalizuje na Minorce o tytuł królowej piękności. Rozstrzygnięcie konkursu "Queen of Poland" już w najbliższy wtorek.

Przez cały ten czas na stronach portalu INTERIA.PL, który jest patronem medialnym imprezy, przeczytacie, co słuchać u kandydatek. Zdecydujecie także, której - waszym zdaniem - dziewczynie należy się zaszczyty tytuł królowej.

Reklama

W organizowany we współpracy z biurem podróży Itaka konkursie "Queen of Poland" może wystartować każda dziewczyna między 16 a 26 rokiem życia. Nie ma także znaczenia fakt, czy jest ona zamężna i czy ma dzieci. Maxima Models, agencja organizująca konkurs, szuka w ten sposób dziewczyn, nie tylko o nieprzeciętnej urodzie, ale także o niebanalnej osobowości. Finalistki tego konkursu często trafiają do reklam oraz na okładki poczytnych czasopism kobiecych w kraju i zagranicą.

Tysiące chciały zostać królową

Do tegorocznej, dziewiątej, edycji konkursu zgłosiło się kilka tysięcy kandydatek. Do eliminacji ogólnopolskich, które odbyły się w październiku, wybrano 200 dziewcząt. Z nich natomiast jury wyselekcjonowało 20 kandydatek. To właśnie one, dzięki zaangażowaniu biura turystycznego Itaka w organizacje konkursu już w najbliższy wtorek będą walczyć na Minorce o tytuł "Queen of Poland". Zwyciężczyni w nagrodę pojedzie na konkurs "Queen of the World", gdzie o tytuł najpiękniejszej rywalizować będzie 80 dziewczyn z całego świata.

W trakcie gali finałowej zorganizowanej w sali pięciogwiazdkowego hotelu położonego nad brzegiem Morza Śródziemnego na Punta Prima, dziewczyny wystąpią w strojach sportowych, kostiumach kąpielowych, sukniach ślubnych oraz kreacjach wieczorowych. Te ostatnie, specjalnie dla kandydatek, zaprojektowała Barbara Midalska.

VIPy na Minorce

Zaproszenie na galę finałową przyjęło wielu znamienitych gości, m.in. Tobias Solorz (właściciel stacji Polsat), Marek Dworak (prezes radia RMF FM), Jarosław Hendzel (dyrektor generalny radia RMF MAXXX), Michał Rączkowski Michał (dyrektor wydawnictwa Bauer), Józef Wojciechowski (Właściciel J.W. Construction), Nina Nowak (światowej sławy projektantka mody) oraz piosenkarka Izabela Kopeć.

Organizatorzy spodziewają się również obecności przedstawicieli władz Minorki. Galę prowadzoną przez Agnieszkę Popielewicz i Michała Niemca uświetnią również występy hiszpańskich oraz polskich artystów, m.in. Eweliny Babiarz, laureatki "Szansy na sukces".

Marcin Wójcik

Masz swoją faworytkę do tytułu "Queen of Poland"? Głosuj!

Sprawdź, co seksowne Polki robią na gorącej wyspie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje