Reklama

Kopnął w rozpędzony samochód. Uratował życie trzem osobom

Dosyć niecodzienny sposób na ratowanie życia /YouTube

Kopanie w rozpędzone samochody to dosyć nietypowy sposób na ratowanie życia innych osób, ale w takich sytuacjach możemy jedynie gratulować skuteczności. Pewien Rosjanin właśnie wspomnianą metodą poinformował innego kierowcę, że na przejściu dla pieszych nie wolno wyprzedzać.

Kilka dni temu do sieci zostało wrzucone amatorskie nagranie z kamery samochodem pokazujące dosyć bardzo niecodzienną sytuację. Mężczyzna postanowił zatrzymać rozpędzony samochód... zwykłym kopnięciem (choć z perspektywy czasu było ono na pewno nadzwyczajne).

Reklama

Gdy kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, na które wchodzili już przechodnie, w tym samym momencie zobaczył w lusterku, że samochód jadący sąsiednim pasem nie zamierza zwolnić.

Sytuacja mogła się skończyć prawdziwą tragedią, a czasu na podjęcie decyzji było naprawdę niewiele. Mężczyzna postanowił szybko wysiąść ze swojego samochodu i kopnąć nadjeżdżające volvo.

Kreatywny oraz ryzykowny pomysł okazał się skuteczny, ponieważ nierozważny kierowca zaczął hamować i wyminął wszystkich przechodniów, dzięki czemu udało się uniknąć najgorszego scenariusza.

Swój bohaterski czyn mężczyzna przypłacił urazem nogi, jednak czym jest taka kontuzja wobec potencjalnej śmierci trzech osób. Internauci już przyznali, że Rosjanin jest prawdziwym bohaterem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rosja | samochód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje