Reklama

"Komnata przyjemności": Dom orgii na sprzedaż

Z zewnątrz dom nie rzuca się z oczy. W środku skrywa pewną tajemnicę... /Instagram

Na liście ofert biur nieruchomości w Filadelfii pojawiła się dość ciekawa propozycja. Wystawiono właśnie na sprzedaż dom, które którego piwnica wygląda jak żywcem wyjęta z filmu "50 Twarzy Greya"...

Ponoć sąsiedzi, mówiąc delikatnie, nie byli zadowoleni, kiedy dowiedzieli o takim lokum w swojej okolicy. Inne zdanie na temat mają amatorzy niegrzecznych zabaw i pośrednicy sprzedaży nieruchomości liczący na dobry zarobek.

Reklama

Dotychczas właściciel wynajmował dom za 750 dolarów za noc w tygodniu i 2 tys. za noc w weekend. Już po pierwszych kilku dniach od dodania ogłoszenia miał ponoć zabukowane kilka miesięcy w przód. Apartament został nawet raz wynajęty do nakręcenia wideoklipu. Pomimo że mężczyzna postanowił sprzedać nieruchomość, ludzie nieustannie rezerwują ją na kolejne noce.

W domu znajduje się pięć sypialni, co daje sporo miejsca na spotkania w większym gronie, których główną atrakcją jest "komnata przyjemności". 

Nie wszystkim jednak spodobały się te kazamaty orgii. Kiedy tylko znajdujący się w północnej, mieszkalnej części miasta dom pojawił się w sieci, od razu zrobiło się o nim głośno. Wszystko ze względu oczywiście na wspomnianą piwnicę.

Agentka, która umieściła ofertę mówi, że dostała do tej pory dziesiątki wiadomości i telefonów od rozwścieczonych sąsiadów. Sprawą zainteresowały się też media zalewające kobietę mnóstwem pytań.

To ona także zasugerowała w ofercie, że piwnica może kojarzyć się z fragmentami znanego filmu i serii książek. Choć, jak przyznaje, tych ostatnich raczej nie czytała.

Po fali krytyki ze strony okolicznych mieszkańców i niepochlebnych komentarzach w mediach, część serwisów do sprzedaży nieruchomości wycofała dom z oferty. W opisie pojawił się także zapis, że "specyficzna piwnica może być zmienione w zwykłą, śródmiejską spiżarnię". 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje