Reklama

Kaganiec, który zmieni każdego pudla w krwiożerczą bestię

Twój pies zatracił obronny instynkt? Nie szczeka, a nawet nie wygląda groźnie? Koledzy zamiast się go bać, to wyśmiewają, że wygląda jak pudlowata podróba? Jest na to sposób.

Rosyjska firma stworzyła serię kagańców dla psów, w których wyglądają naprawdę groźnie i z każdej psiej łamagi zrobią prawdziwego mordercę. Przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Reklama

Kagańce są wyposażone w szereg "ostrych" jak brzytwa zębów, które ociekają krwią poprzednich ofiar. Całość nadaje kufie psa wygląd pyska wilkołaka, co nawet z potulnego pudla zrobi krwiożerczego potwora, którego będą bać się wszyscy na osiedlu.

Jednym z pierwszych klientów była Marina Kuruliowa. Jej pies, sznaucer olbrzymi, stał się sensacją internetu. Jednak właścicielka psa mówi, że nie kupiła kagańca, aby straszyć rzezimieszków, a kaganiec ma być odskocznią od nudnych i klasycznych kagańców, które można kupić w każdym sklepie.

- To ma służyć raczej zabawie. Najpierw kaganiec kupił dla swojego psa, dobermana, nasz przyjaciel, a my stwierdziliśmy, że też spróbujemy - dodała Marina.

Firma produkująca kagańce tworzy je tak, aby były jak najbardziej realistyczne. Dotyczy to zarówno kufy, jak i zębów, które są wykonane z twardego i nietoksycznego plastiku. W założeniu pomysłodawców zostały one zaprojektowane, aby odstraszać potencjalnych napastników. Bo te zębiska - choć sztuczne - naprawdę potrafią przerazić...


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje