Jasnowidz Krzysztof Jackowski i… prognoza pogody na lato

Jasnowidz Krzysztof Jackowski /Michał Woźniak /East News

Czy lato będzie chłodne i deszczowe, a może słoneczne i upalne? To pytanie zadają sobie wszyscy przyszli urlopowicze. Zmierzył się z nim również jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Reklama

Krzysztof Jackowski: Zmarli pomagają mi się odnaleźć

Choć pogoda już nas rozpieszcza i przynajmniej od początku maja można było złapać pierwszą opaleniznę, to lato i okres wakacji to czas, którego wyczekuje najwięcej osób.

Suche, ciepłe i długie lato

Reklama

W końcu wtedy większość decyduje się na urlop i wyjazdy, a dzieci i młodzież mogą odetchnąć po kolejnym zakończonym roku szkolnym lub akademickim. Jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził, jakie ma przeczucia związane z letnią pogodą, a także zakończeniem gorącego sezonu.

"Jeśli chodzi o lato, to mam wrażenie, że w czerwcu będzie okres dwóch tygodni mocno deszczowych. Po tym czasie, wszystko jednak wróci do normy - do Polski zbliżą się prawdziwe letnie upały. Lato w tym roku będzie suche, ciepłe i długie" - powiedział "Super Expressowi" Krzysztof Jackowski.

Upalnie do połowy września

Jasnowidz zdradził też, jak długo będziemy mogli się cieszyć piękną, słoneczną pogodą. Według niego, prawdziwe chłody mają nadejść dopiero w połowie września. "Uważam, że lato odejdzie od nas w tym roku po 15 września" - dodał rozmówca tabloidu.

Trzymamy za słowo i lecimy po kremy z filtrem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje