Reklama

Jaki wybrać podkoszulek

Na niektóre okazje jest zbyt swobodny. Ale na co dzień nic nie stoi na przeszkodzie, by go założyć. Musisz jednak wiedzieć, w jaki się ubrać, aby ona chciała go z ciebie zdjąć.

Każdy fason powinien odpowiadać twojemu indywidualnemu stylowi. Musi być widać, że dobrze się w nim czujesz. Ale koszulki polo z kołnierzykiem zapiętym na wszystkie guziki lepiej zostaw na spotkania z mamą.

Reklama

Rozmiar ma znaczenie

Nie jest bez znaczenia, czy koszulka jest w rozmiarze XXXL i dosięga Ci kolan, czy jest przykrótka i odsłania pępek. Ważne, żeby była w odpowiednim rozmiarze. W bardzo obcisłym T-shircie twoje mięśnie będą wyglądać lepiej, podwinięte rękawki powiększą optycznie obwód bicepsa i zwrócą uwagę na jego kształt,

a dekolt w szpic sprawi, że tułów wyda się lepiej zbudowany. Dla kobiet jednak bardziej liczy się naturalność.

Nadmiernie wyeksponowana muskulatura może sugerować, że dla faceta nie ma większego powodu do dumy niż jego mięśnie, a ulubionym miejscem, w którym spędza każdą wolną chwilę, jest siłownia. Tego nie lubią.

Plamy z oleju napędowego

Macho na motorze z wielką mokrą plamą od potu na plecach podoba się kobietom, ale na plakacie. W realu rękawki obcięte niedbale, jakby je ktoś wyrywał zębami, plamy z benzyny i woń potu po prostu cię zdyskwalifikują. Używanie pralki i żelazka nie jest niczym wstydliwym, a zapach proszku do prania nie jest zastrzeżony jedynie dla świeżo wykrochmalonej pościeli. Czysta, niepognieciona koszulka, bez prujących się nitek czy dziur jest wizytówką mężczyzny, a nie dowodem na przesadną dbałość czy pedantyzm, chociaż dobrze nie przesadzać też w drugą stronę - rękawki nie wymagają prasowania na kant.

A co z twoją ulubioną koszulką z nadrukiem?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje