Reklama

Innych materiałów nie było? Płot zbudowali z... telewizorów

Zdjęcia Kilkudziesięciu "kineskopowców" zdobiących jeden z domów na wietnamskiej wyspie Hom Thom nie bez przyczyny obiegły sieć. Nietypowe ogrodzenie jest równie tajemnicze, co ekstrawaganckie.

Poniższe zdjęcia umieścił w sieci Thanh Tien, który na wspomnianej wyspie odwiedzał swoją rodzinę. Zarzeka się, że uwieczniony na nich dom nie należy do jego krewnych. Fotografie wrzucił do sieci, bo "konstrukcja ze starych telewizorów jest super".

Niestety nie udało mu się dowiedzieć, dlaczego właściciele działki zdecydowali się na tak oryginalną instalację. Najprawdopodobniej nie jest to reklama serwisu zajmującego się naprawą odbiorników.

Potwierdził za to, że telewizyjny mur pełni rolę płotu i że stał się nieformalną atrakcją turystyczną wyspy. Całość od kilku lat jest ciągle rozbudowywana.

Telewizory z najniższego rzędu zaczęły być nawet wykorzystywane jako siedziska, gdyż otoczone nietypowym ogrodzeniem domostwo znajduje się na trasie popularnej kolejki.

Czy dzięki artystycznemu ogrodzeniu o wyspie Hom Thom zrobi się głośniej? Rzeczone zdjęcia pojawiły się na facebookowym profilu Khong so cho (Fearless Dogs), który obserwuje ponad półtora miliona osób. Sporo użytkowników już wyraziło zainteresowanie wycieczką w to przedziwne miejsce.

Wyobrażacie sobie podobny "element architektoniczny" w Polsce?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje