Reklama

Hotel jak z bajki

Gala finałowa konkursu Queen of Poland 2011 odbędzie się w czterogwiazdkowym hotelu R2 Rio Calma na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura. To miejsce spełnia najwyższe wymagania! Uwiedzie błękitem Oceanu, zrelaksuje zielenią ogrodów i rozpieści słońcem.

Jak czytamy na stronie biura podróży Itaka, współorganizatora konkursu Queen of Poland 2011, hotel R2 Rio Calma został wyróżniony certyfikatem portalu turystycznego Trivago. Wyróżnienie to jest przyznawane na podstawie opinii gości hotelu zamieszczonych na stronach Trivago, Tripadvisor i Expedia. W ubiegłym roku ten zachwycający hotel, utrzymany w stylu kolonialnym, otrzymał również nagrodę ŻAGIEL Itaki za najwyższą jakość świadczonych usług.

Hotel R2 Rio Calma położony jest około 800 metrów od centrum miejscowości Costa Calma. Z usytuowanego na wzniesieniu kompleksu roztacza się wspaniały widok na bajeczną, ciągnącą się kilometrami, plażę. Najbliższa szeroka piaszczysta plaża znajduje się w odległości zaledwie 500 metrów od hotelu.

Reklama

Nowoczesny i luksusowy hotel, w którym będą mieszkały finalistki Queen of Poland 2011 został zbudowany w 2003 r. Okala go ogromny ogród z fontannami i wodospadami.

Czterogwiazdkowy kompleks tworzą 3 budynki - dla gości udostępniono w sumie 384 pokoje. Okna większości z nich są zwrócone w kierunku oceanu.

Nad słodką i słoną wodą

Na terenie hotelu znajdują się dwie restauracje: główna - Rosa z daniami w formie bufetu oraz elegancka - Pajara serwująca posiłki a la carte, specjalizująca się w kuchni kanaryjskiej. Dla gości przygotowano także kilka barów - część z nich znajduje się przy kompleksach basenowych.

W hotelu R2 Rio Calma znajdują się dwa duże baseny ze słodką wodą, w tym jeden sezonowo podgrzewany. Goście hotelu mogą także korzystać m.in. z oryginalnego basenu - jeziora ze słoną wodą otoczonego sztuczną, piaszczystą plażą. Rozciągają się z niej piękne widoki na ocean.

Zobacz klip promujący hotel R2 Rio Calma:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje