Reklama

Gabinet męskich osobliwości

Mężczyzna jaki jest każdy widzi. A jednak nie jest to takie oczywiste. Męski typ ma bowiem wiele odmian.

Menago - kiedyś wyśmiewany z powodu białych skarpetek zakładanych do błyszczącego koreańskiego garnituru. Dzisiaj już domyśla się, że lepiej prezentują się na korcie. Nie rozstaje się z telefonem komórkowym nawet wtedy, gdy wie, że nikt do niego nie zadzwoni. Lubi przyczepić sobie do spodni kluczki od samochodu z widocznym ,rzecz jasna. znakiem fabrycznym. Typowy menago jest osobnikiem niepunktualnym i rzadko dotrzymującym słowa. Ale jego marzeniem jest dostać się na listy bogaczy drukowane w prasie.

Reklama

Sportsmen - na pierwszy rzut oka wydawałoby się osobnik pozytywny. Dba o zdrowie, uprawia jakąś dyscyplinę, a w gruncie rzeczy bardziej udaje, że ćwiczy i na przykład pod pozorem wzmocnienia sił wyrywa się z domu, by spotkać z kumplami w pobliskiej piwiarni, co mu na zdrowie absolutnie nie wychodzi.

Mąż swojej żony - jest w bliskości życiowej wybranki cichym i pokornym misiem domowym, który nie wiadomo dlaczego do swego "pogromcy" zwraca się per "rybko" lub "żabko". Potrafi jednak zmienić się w krwiożerczego grizzli, pożeracza serc niewieścich, jeśli tylko uda mu się wyrwać na samotny wyjazd do sanatorium albo na delegację.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gabinet | osobliwości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje