Reklama

Finalistki konkursu Queen of Poland 2011

Do konkursu Queen of Poland 2011 zgłosiło się w sumie kilkaset pięknych dziewcząt. Przez poszczególne etapy mogły przejść tylko najlepsze - ostatecznie jury wybrało finałową dwudziestkę. To właśnie te dziewczyny pojadą na Wyspy Kanaryjskie, gdzie wybrana zostanie najpiękniejsza - Queen of Poland 2011!

Trzynastu jurorów konkursu Queen of Poland do późnych godzin nocnych wybierało finałową dwudziestkę. Przeglądali zdjęcia, oglądali filmy i zapoznawali się z opiniami choreografa i reżysera. Wszystko po to, by z 42 dziewcząt, które dostały się do półfinału konkursu wybrać 20 najpiękniejszych. To właśnie one pojadą na finał konkursu Queen of Poland 2011 na hiszpańską wyspę Fuerteventurę, gdzie w pięciogwiazdkowym hotelu odbędzie się wielki finał. Każda z dwudziestu wybranych dziewczyn jednak już teraz może czuć się zwycięzcą - finalistki w kilku eliminacjach konkursu pokonały kilkaset kontrkandydatek, które zgłosiły się do tegorocznego Queen of Poland.

Trudny wybór

Reklama

- Jurorzy obradowali do godziny 1.15 w nocy - zdradza kulisy wyboru finałowej dwudziestki Andrzej Cichocki, prezes Maxima Models, agencji organizującej konkurs Queen of Poland. - Dziewczyny zostały wybrane na podstawie materiału filmowego i zdjęciowego oraz opinii choreografa i reżysera - mówi Cichocki.

- Nie liczył się sam wygląda, ale także sposób bycia, charakter i zachowanie - dodaje prezes agencji Maxima Models.

Lista finalistek konkursu Queen of Poland 2011

1. Karolina Ryszka (Kraków)

2. Milena Pabich (Myszyniec)

3. Klaudia Musiał (Będzin)

4. Izabela Płońska (Łapy)

5. Paulina Czartowska (Elbląg)

6. Nina Matejek (Koszalin)

7. Renata Janisiw (Warszawa)

8. Karina Kulawik (Olkusz)

9. Anna Burża (Radom)

10. Marta Poniatowska (Białystok)

11. Joanna Skiba (Lublin)

12. Patrycja Bagińska (Gdańsk)

13. Anna Paluch (Oświęcim)

14. Monika Kościuszkiewicz (Biskupiec)

15. Paulina Bojdo (Elbląg)

16. Sandra Małaszewicz (Białystok)

17. Joanna Łubkowska (Lublin)

18. Agnieszka Rybak (Radom)

19. Natalia Wesołowska (Sosnowiec)

20. Adrianna Mazur (Mielec)

Wielki finał

Wybrana dwudziesta wyleci na Fuerteventurę już na początku kwietnia. Na tej gorącej hiszpańskiej wyspie pretendentki do tytułu Queen of Poalnd 2011 przez tydzień będą się przygotowywały do wielkiego finału.

A w takcie trwającej około 2,5 godziny gali finałowej dziewczęta zaprezentują się w pięciu wyjściach: sukniach ślubnych, strojach sportowych, kostiumach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych.

Kulminacyjnym elementem gali będzie przekazanie korony najpiękniejszej przez dotychczasową Queen of Poland - Dagmarę Nowak - następczyni.

Podczas finału wystąpią lokalni artyści. Przedstawicielami polskiej strony artystycznej będą znani wokaliści: Izabela Kopeć, Michał Niemiec oraz Ewelina Babiarz.

W jury, jak co roku, zasiadać będą znane nazwiska ze świata mody i reklamy.

Konkurs będzie na bieżąco relacjonowany na stronach portalu INTERIA.PL!

O konkursie

Queen of Poland to konkurs piękności, w którym wziąć udział może każda kobieta w wieku 16 - 26 lat. Startować w nim mogą także mężatki i matki.

Sloganem organizującej konkurs Queen of Poland agencji modelek Maxima Models, znanej również z prowadzenia plebiscytu Foto Models Poland, jest: "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka, wystarczy, że jesteś fotogeniczna".

Finalistki konkursu Queen of Poland biorą udział w konkursach międzynarodowych, takich jak: Queen of the World czy Queen of Europe. Występują także w reklamach filmowych i fotograficznych oraz podpisują kontrakty z wieloma firmami. Są również angażowane do sesji zdjęciowych dla prestiżowych magazynów, np.: Cosmopolitan, Elle, Glamour czy Joy.

Sponsorami Queen of Poland 2011 są m.in: Itaka, Seat, J.W.Construction, Lot, Samsung oraz Attraction Paris.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal INTERIA.PL.

Zobacz także fotorelację z półfinałów konkursu Queen of Poland 2011!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje