Reklama

Film erotyczny dla 70-latków

Symbol seksu z lat sześćdziesiątych, Jane Fonda, planuje nakręcenie erotycznego filmu dla seniorów z udziałem aktorów po siedemdziesiątce.

69-letnia Fonda ma na swoim koncie udział w erotycznej science-fiction "Barbarella, Królowa Galaktyki" z 1968 roku, gdzie grana przez nią bohaterka musi stawić czoło torturze w postaci zmuszenia ją do wielokrotnych i intensywnych orgazmów, co ma doprowadzić ją do skrajnego wyczerpania i śmierci. Przeżywa ich bardzo dużo, ale okazuje się być nie do zdarcia. W rezultacie psuje się maszyna, za pomocą której poddano jej tej wysublimowanej torturze.

Reklama

Teraz Jane Fonda ogłosiła, że planuje nakręcić film erotyczny z udziałem osób po siedemdziesiątce. - Chcę zrobić erotyczną opowieść o miłości siedemdziesięciolatków. Pokażę w nim, że życie nie kończy się po czterdziestce - powiedziała w wypowiedzi cytowanej przez brytyjski "The Sun".

Fonda, która nie dawno rozstała się ze swoim partnerem, jest teraz wolna, i chociaż mogłaby sobie na to pozwolić, nie szuka wśród młodszych od niej mężczyzn. - Szukam nie tylko wspaniałego kochanka, ale też kogoś, kto ma dojrzałą duszę. Ci młodsi faceci są tak płytcy, że przez większą część czasu w ogóle nie rozumieją tego, o czym do nich mówię - powiedziała w rozmowie z "New York Post". .

opr. ML

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: film | film erotyczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje