Doda najseksowniejszą polską piosenkarką!

Użytkownicy INTERIA.PL wybrali Najseksowniejszą Polską Piosenkarkę! Została nią Dorota Rabczewska. Redaktorów serwisu Facet wynik ten wcale nie zadziwił...

W zeszłym tygodniu rozpisaliśmy ranking na Najpiękniejszą Polską Piosenkarkę. Swój głos można było oddać, głosując w ankiecie zamieszczonej w Serwisie Facet. Nasz ranking śledziło niemal 2 mln użytkowników INTERIA.PL!

Reklama

Seksapil i osobowość

Wróćmy jednak do wyników. Całą swoją konkurencję zmiotła Doda, co nas absolutnie nie dziwi. Cóż, w końcu też mamy oczy...

A tak na serio - dobrze wiemy, że nie wystarczy mieć odrobiny talentu, powiększyć sobie piersi i wydymać usta. Liczy się również naturalny seksapil i osobowość sceniczna, których komu jak komu, ale Dodzie nie można odmówić. Ona po prostu swoją seksualnością rządzi - czy to na scenie, czy w swoich teledyskach. Gratulujemy też sukcesu stylistom Doroty. Dobra robota!

Zobacz zmysłową Dodę...

Tuż za nią, czyli na drugim miejscu w rankingu, uplasowała się Natasza Urbańska. Trzecie miejsce zajęła Ewa Farna, młoda i dobrze zapowiadająca się wokalistka. W rankingu całkiem dobrze poradziły sobie również - Iwona WęgrowskaEdyta Górniak. Ta druga, w naszych oczach, uchodziła za murowaną "dwójkę". Stało się inaczej, ale skoro tak wybraliście, nam nie pozostaje nic innego poza akceptacją wyniku.I podziękowaniem za wspólną zabawę.

MT

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje