Reklama

Co łączy Saletę i Lubaszenko?

Odpowiedź - Polsat Play. Jacek Kaczyński, dyrektor Polsat Play, 20 września w warszawskim klubie Platinium zaprezentował jesienną ramówkę stacji. Pojawi się sporo nowych produkcji polskich, jak i zagranicznych.

Jedną z ciekawszych polskich produkcji jest "W obliczu śmierci - GOPR", czyli seria reportaży o ratownikach Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Każdy odcinek przybliżać ma kulisy dramatycznych akcji ratunkowych oraz codziennego życia zawodowego i prywatnego bohaterów.

Reklama

W ofercie wyróżniają się także programy: "Kolekcjonerzy", w którym Michael Moritz zaprezentuje najdziwniejsze kolekcje oraz niecodzienne pasje, które jednak nie dla wszystkich są zrozumiałe; "Polska Liga Cudzoziemska" Olafa Lubaszenko pokazująca kulisy życia polskich piłkarzy występujących w zagranicznych klubach; a także "Pięściarze" z Przemysławem Saletą oraz komentatorem sportów walki Jerzym Mielewskim, którzy będą przedstawiać sylwetki odnoszących sukcesy bokserów, m.in. Tomasza Adamka, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyk czy Oskara de la Hoya.

Jednak najwięcej kontrowersji wzbudzi zapewne "Kama Sutra" - program rozrywkowy w formie teleturniejowej rozgrywki. W każdym odcinku współzawodniczą dwie pary. Ich zadaniem jest jak najbardziej poprawne odwzorowanie wylosowanej pozycji seksualnej pochodzącej z hinduskiej Kamasutry. Rywalizację komentować będzie prowadzący Rafał Rutkowski, znany widzom z serialu "Daleko od noszy 2".

Kolejne nowości i kontynuacje

W jesiennej ofercie Polsatu Play pojawią się także "Ochroniarze", czyli program przedstawiający kulisy pracy i środowisko ludzi dbających o nasze bezpieczeństwo; "Samo się nie zrobi" - prezentacja zawodów, które uchodzą za szczególnie trudne i wymagają dużego poświęcenia. W każdym odcinku Przemysław "Jah Jah" Frankowski przez jeden dzień będzie wykonywał obowiązki górnika, strażaka, sapera czy hutnika.

W "Wizji Lokalnej" natomiast zostaną przybliżone kulisy najbardziej skomplikowanych i najtrudniejszych spraw w polskiej kryminalistyce. Z kolei w "SCHENGEN ZOO - zwierzęta bez granic" znany artysta kabaretowy Mariusz Kałamaga przedstawi tajemnice świata zwierząt w dość nietypowy i zaskakujący sposób...

Oprócz nowych programów pojawia się również kontynuacje już istniejących. Dla fanów motoryzacji są to: "Autonomia", w którym można zobaczyć auta najróżniejszych marek: od najdroższych i najbardziej luksusowych po najpopularniejsze i najczęściej widywane na polskich drogach. Odcinki prowadzą: Michał Kwiatkowski, Marcin Klimkowski, Włodzimierz i Joanna Zientarscy. A także program "Monoślad" Aleksandra Ostrowskiego, który doradza, jak wybrać odpowiedni dla siebie motocykl, ubiór oraz jak być naprawdę dobrym kierowcą.

Smakosze ucieszą się z kontynuacji programu "NIEnaŻarty" realizowanego w pięknych plenerach najróżniejszych zakątków Europy. Grecki mistrz kuchni Theofilos Vafidis zabierze widzów w podróż po fascynujących miejscach Europy i Afryki. Na antenie pojawi się również "Taaaka Ryba", gdzie prowadzący program Jerzy Biedrzycki odkrywa uroki różnych regionów Polski oraz opowiada o ich kulturze i walorach turystycznych.

Historia w kolorze i spora dawka adrenaliny

Polsat Play wzbogacił swoją ofertę również o produkcje zagraniczne, wśród których warto wspomnieć o dwóch serialach dokumentalnych: "Łowcy nazistów", czyli historia ścigania nazistowskich zbrodniarzy oraz "II wojna światowa w kolorze", w którym widzowie będą mogli oglądać historię II wojny światowej zapisaną w kolorowym formacie. To kolekcja rzadkich i nieemitowanych dotąd materiałów filmowych.

Z innych propozycji wyróżnia się "Na rauszu przez świat", w którym Zane Lamprey odwiedza kraje całego świata i testuje miejscowe trunki, a także "Combat Forces" - 25-odcinkowy serial dokumentalny prezentujący działania wojsk na całym świecie. Widzowie będą oglądać prawdziwe wojskowe manewry, ćwiczenia wytrzymałościowe oraz symulacje walk miejskich.

Po godz. 23.00 na Polsat Play będą wyświetlane filmy erotyczne.

WK

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje