Reklama

Co bogacze muszą sprzedawać, żeby nie zbankrutować?

Wielu celebrytów doświadczyło bolesnego upadku, z milionerów stając się bankrutami. Don Johnson musiał zlicytować swój dom, Mike Tyson dorobił się kilkudziesięciomilionowego długu, Burt Reynolds ogłosił upadłość. Bardzo często bogacze muszą ratować się sprzedażą swoich najcenniejszych rzeczy. Jak to wygląda?

Reklama

Do ekskluzywnego lombardu prowadzonego przez Yossiego Dinę przychodzi między innymi siostrzenica samego Hilfigera - Jaimie Hilfiger. Od razu zostaje ona zaproszona do pokoju dla VIP-ów, gdyż jak mówi Yossi, interesy z tą słynną rodziną są dla niego bardzo ważne. Młoda kobieta chce sprzedać kolię, którą dostała w prezencie z okazji ukończenia szkoły.

Reklama

Dziewczyna chce rozkręcić swój własny biznes, zaistnieć w branży modowej, może nawet wyprodukować swoje własne perfumy. Jak mówi, chce być drugą Kim Kardashian. Yossi słynie z uczciwości i od razu mówi dziewczynie, ile naszyjnik jest w rzeczywistości wart. Okazuje się, że jest to aż 200 000 $! Jaimie jest mile zaskoczona. Teraz wie, że będzie ją stać na spełnienie marzeń o własnym biznesie.

W jednym z kolejnych odcinków Yossie i jego piękna asystentka Cory udają się do domu aktorki Kim Kopf, znanej między innymi z roli w filmie "WALL-E". Kim jest nieprzyzwoicie bogata, ma piękny dom w Beverly Hills, a oprócz tego nieruchomości rozsiane po całym świecie. Co zatem chce sprzedać i dlaczego?

Yossi i Cory trafiają do wielkiego garażu, gdzie stoi między innymi Aston Martin z 1955 roku. Kim chce sprzedać auto, by kupić swojemu mężowi... wyspę. Aktorka chciałaby dostać za piękne auto aż milion dolarów, jednak Yossi nie może się na to zgodzić. Ostatecznie właściciel lombardu i Kim dobijają targu i auto zostaje sprzedane przez kobietę za 250 000 $.

Kolejną aktorką, która umawia się z Yossim (tym razem zabierającym na spotkanie niezwykle doświadczoną w wycenianiu przedmiotów Dominique) jest Andrea Anderson. Kobieta od razu przyznaje, że pieniądze są jej potrzebne na szybki zakup pewnej nieruchomości. Przechodząc do rzeczy, przynosi strój, który chciałaby zaoferować lombardowi The Dina Collection. Andrea utrzymuje, że jest to suknia, w której Elizabeth Taylor wystąpiła w "Kleopatrze".

Dominique doskonale pamięta ten film i nie może sobie przypomnieć tej kreacji. Do domu aktorki zostaje, zatem wezwany kostiumolog, który szybko ocenia, że suknia jest autentyczna i pojawiła się w filmie, ale w jego dłuższej, nieemitowanej szerzej wersji. Andrea otrzymuje za suknię 85 000 $, zyskując tym samym poważny zastrzyk gotówki, potrzebny do zakupu nieruchomości.

Do lombardu przychodzi także Patti Negri, aktorka znana między innymi z serialu "Policjanci z Miami". Przychodzi ona, żeby sprzedać broszki należące do jej zmarłej przyjaciółki. Powód sprzedaży jest dość nietypowy. Patti uważa się za czarownicę i medium. Twierdzi, że duch jej koleżanki nadal nie opuścił jej domu, zaś biżuteria jest przeklęta. Okazuje się, że dwie z trzech broszek są ze złota niskiej próby. Patti konsultuje się z duchem, pytając, czy może sprzedać ozdoby za zaproponowaną przez Yossiego kwotę. Duch się nie zgadza, więc aktorka zabiera przedmioty i opuszcza lombard...

Ich losy można śledzić na kanale CBS Reality do 22 lutego w weekendy o godzinie 12:00 i 12:30 w programie "Lombard w Beverly Hills". Kolejne odcinki od 24 marca w dni powszednie o 21:00 i 21:30.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lombard | Hollywood | ciekawostki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje