Reklama

Chwile grozy w szpitalu! Krowa wdarła się na korytarz i zaatakowała ludzi

Przez kilka sekund zwierzę szamotało się w korytarzu, tratując kilka osób /YouTube

Wszyscy znają powiedzenie o słoniu w składzie porcelany, ale rzeczywistość pokazuje, że krowa w poczekalni również potrafi narobić niemało szkód. Kamera w kolumbijskim szpitalu San Rafael w mieście Antioquia uchwyciła moment, w którym na korytarz placówki wdarło się wyraźnie zagubione i spanikowane zwierzę. Kolejne kilkadziesiąt sekund to walka o życie osób, które przebywały wtedy w pomieszczeniu.

Reklama

Szokujący to chyba najlepsze słowo, które opisuje film z kolumbijskiej kliniki. W jednym momencie kilka osób siedzi grzecznie w oczekiwaniu na wizytę u miejscowych lekarzy, w następnym do pomieszczenia wbiega ogromne zwierzę.

Reklama

Reakcja ludzi znajdujących się w szpitalu była natychmiastowa, bo poderwali się do ucieczki w tym samym momencie, w którym wdarło się do środka. 

Kilku z nich nie zdołało jednak zbiec i zostało uwięzionych w rogu korytarza, gdzie rozwścieczona krowa zaczęła rzucać się w amoku, tratując plastikowe krzesełka i przygniatając ich swoim ciężarem.

Na szczęście po chwili do pomieszczenia wbiega grupa ludzi z zewnątrz i odciąga krowę. Ta przez kilka sekund stoi wyraźnie zagubiona, ale ostatecznie wydostaje się na zewnątrz.

Oglądając film oprócz przerażenia rodzi się także pytanie o to, czy wszystkie osoby obecne przy incydencie zachowały się stosownie do sytuacji. Z jednej strony nie można winić pacjentów za to, że natychmiast zerwali się do ucieczki, z drugiej pod koniec nagrania widać, jak mężczyźni stojący na zewnątrz ewidentnie denerwują dodatkowo spanikowane zwierzę.

Szczęśliwie dramatyczne chwile skończyły się jedynie na pomniejszych obrażeniach jednej z pacjentek, uszkodzonych krzesełkach z poczekalni i stratowanych motocyklach, które stały przed budynkiem.

Właściciel krowy chwilę po opanowaniu sytuacji udał się do szpitala i przeprosił za całe zajście - zarówno właścicieli kliniki, jak i pacjentów, którzy byli o krok od poważnych uszkodzeń ciała.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: krowa | Kolumbia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje