Reklama

Budka fotografka - alternatywa dla imprezowych selfie

Chyba nie ma już imprez, na których nie robi się zdjęć. Selfie z przyjaciółmi czy obowiązkowa grupowa fota przy "biesiadnym stole" są jednak oklepane. Tutaj z pomocą przychodzi Budka fotografka.

Ze zdjęciami robionymi przy pomocy komórek i cyfrowych aparatów jest jeden problem - aby wziąć je do rąk własnych trzeba się wysilić. Jeśli znajdują się one naszym smartfonie, to wystarczy "tylko" zanieść je do punktu fotograficznego i poczekać na wywołanie. Gorzej, kiedy fotki robił nasz znajomy - proszenie się o wysłanie maila z fotkami nie należy do najprzyjemniejszych, co najczęściej kończy się tym, że takiej "pamiątki" z udanej imprezy nie zobaczymy już nigdy, albo co najwyżej na Facebooku.

Reklama

Nic nie jest w stanie zastąpić zastąpić prawdziwej, wywołanej fotografii. Doskonale wiedzą o tym właściciele Budki fotografki - maszyny, która gotowe zdjęcia w formacie 10x15 cm "wypluwa" dosłownie kilka sekund po ich zrobieniu! Wystarczy tylko stanąć przed automatem, nacisnąć "start" na ekranie dotykowym i przywdziać swój najlepszy uśmiech. Całą resztą zajmie się maszyna, w środku której ukryto wysokiej klasy sprzęt fotograficzny. Efekt? Świetnie wyglądające zdjęcia!

To jednak nie wszystko - Budka fotografka to także cały zestaw prześmiesznych gadżetów oraz specjalnych teł, które dodadzą pamiątkowym zdjęciom nutę szaleństwa. Wielkie okulary, kolorowe peruki afro czy niecodzienne kapelusze, to tylko niektóre z elementów jakie mogą pojawić się na pamiątkowych fotografiach.

Na dobrą sprawę Budka fotografka nie tylko robi zdjęcia, ale i skutecznie rozkręca imprezę. W pobliżu urządzenia zawsze jest spory tłum!

Budka fotografka to atrakcja, która z pewnością spodoba się gościom na weselu, imprezie firmowej, a nawet na wydarzeniach otwartych. Urządzenie nie ma limitu ilości zrobionych zdjęć, więc z powodzeniem obsłuży nawet uroczystości na kilkaset osób. W tym miejscu warto wspomnieć, że na zdjęciach z Budki fotografki można umieścić nazwę lub logotyp wydarzenia. Nawet sam automat można "przystroić" własną grafiką.

To jeszcze nie koniec. Mimo, iż urządzenie drukuje zdjęcia, aby goście mogli je wziąć ze sobą, to dodatkowo zapisuje ono wszystkie fotografie w formie cyfrowej. Dzięki temu możliwe jest stworzenie galerii online ze wszystkimi fotkami. Ta chroniona jest hasłem, aby dostęp do niej mieli wyłącznie goście danej imprezy.

Budka fotografka łączy w sobie to, co najlepsze - nowoczesną technologię oraz możliwość zabrania ze sobą pamiątki, która jeszcze przez długo przypominać będzie o świetnej zabawie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje