Reklama

9 youtuberów, których nie znasz, a powinieneś

YouTube to nawet nie przyszłość, to teraźniejszość internetu. Vlogerzy, z amatorów nagrywających prymitywnym sprzętem filmiki w domowym zaciszu, przeradzają się w prawdziwych celebrytów. Znamy wiele takich gwiazd, lecz w poczekalni do sławy rozgrzewają się następni utalentowani twórcy, którzy wkrótce mogą rozdawać karty na polskiej scenie YouTube. Jeśli do tej pory nie byłeś miłośnikiem twórczości youtuberów, zajrzyj tutaj i przekonaj się, że czasem naprawdę warto dać "suba".

Filip Nowobilski - Duży w Maluchu

W sieci i prasie można natknąć się na niezliczoną ilość wywiadów z gwiazdami, ale żadne z nich nie wyglądają jak te, które robi Filip Nowobilski. Ten youtuber "przepytuje" celebrytów w czasie przejażdżki... białym Fiatem 126p.

Reklama

Ciasne wnętrze "malucha", ulice polskich miast i wsi oraz szczere wyznania znanych osobistości - to znaki rozpoznawcze programu Filipa. Warto też dodać, że jego goście, o ile posiadają prawo jazdy, sami prowadzą kultowy polski samochód. Część z nich zasiada za kierownicą "kaszlaka" po raz pierwszy, inni prawie ze łzami w oczach wspominają czasy, kiedy sami takim jeździli.

W chwili, kiedy piszemy te słowa, program dobił już do 65. odcinka. Białym "maluchem" przejechali się już między innymi: Maciek Maleńczuk, Robert Makłowicz, Golec uOrkiestra, Tomasz Knapik, Janusz Radek, CeZik, Przemysław Saleta, a nawet Janusz Korwin-Mikke. Filip zaprosił za kółko także kilku swoich kolegów po fachu. Tylko u niego można zobaczyć, jak na drodze radzą sobie Cyber Marian, Martin Stankiewicz czy AdBuster.

CZYTAJ DALEJ >>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje