Reklama

Związek z kobietą - sport ekstremalny

... czyli codzienność z trudną kobietą. Głowa do góry, nie Ty jeden masz problem. Specjaliści zdefiniowali kilka typów trudnych kobiet i proponują środki zaradcze.

Reklama

Na początku było oczywiście super, potem odkryłeś, że ona ma wady. Czasem niestety poważne. Jak z nią żyć? I czy zawsze warto za wszelką cenę? Oto poradnik przetrwania dla partnerów trudnych kobiet.

Reklama

AGRESORKA

OBJAWY
Jest jak chodzący zapalnik. Nigdy nie wiesz, kiedy wybuchnie. Wszczyna kłótnie co najmniej raz w tygodniu. Wrzeszczy bez opamiętania i rzuca różnymi przedmiotami (także cennymi). Potrafi rzucić się na Ciebie z pięściami lub spoliczkować. Używa epitetów w stylu: "Ty debilu, idioto, impotencie, nieudaczniku!"

Nigdy nie kończy awantury pierwsza, nawet jeśli zawiniła. Odpuszcza dopiero gdy się zmęczy lub gdy uda jej się zamęczyć Ciebie. Jest chorobliwie zazdrosna o Twoje rzekome zdrady inie przemawiają do niej żadne racjonalne argumenty.

CO Z TYM ROBIĆ

Musisz jasno określić granice. Powiedz, że nie będziesz w przyszłości tego tolerował, w przeciwnym razie np. wyprowadzasz się. Miej przygotowane pomysły na sankcje.

Bądź konsekwentny, gdy powtórzy zachowanie. Jeśli choć raz ujdzie jej to na sucho, masz jak w banku, że spróbuje ponownie. Ignoruj jej wybuchy histerii. Gdy zaczyna, po prostu wyjdź i zamknij za sobą drzwi z tekstem: "Porozmawiamy, jak się uspokoisz".

Jeśli zniszczy jakiś przedmiot należący do Ciebie lub do Was wspólnie - zażądaj, żeby go odkupiła. Następnym razem zastanowi się, zanim coś rozbije.

Jeżeli to się nasila, ostrzegamy, że z takimi symptomami nadaje się wyłącznie na terapię u psychologa (w Polsce są już kursy ujarzmiania złości) lub na towarzystwo innego jelenia. W przeciwnym razie doprowadzi Cię na skraj załamania nerwowego lub narazi na impotencję.

Dowiedz się więcej na temat: problem | seks | sporty ekstremalne | objawy | sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje