Reklama

Zdrada zrobi ci guza mózgu

Zdrada może doprowadzić do śmierci. Jak się okazuje, szczególnie narażeni na jej tragiczne konsekwencje zdają się być... mężczyźni.

Tych niepokojących wieści dostarcza nam "Super Express", który cytuje badania przeprowadzone na Wyspach Brytyjskich. "Tamtejsi badacze doszli do wniosków, że posiadanie kobiety "na boku" może być dużym zagrożeniem dla zdrowia mężczyzny. Jak wynika z ich analiz, "stres, jaki powoduje ukrywanie kochanki przed żoną lub dziewczyną jest na tyle duży, że prowadzi w wielu przypadkach do migreny, a nawet wylewu. Presja związana z "podwójnym życiem" podnosi ciśnienie krwi do alarmujących wysokości" - informuje gazeta.

Reklama

Uwaga! Zdrada zrobi ci guza mózgu

"Naukowcy przebadali grupę mężczyzn cierpiących na migrenę. Większość z nich miała pozamałżeński romans". Jak przekonuje dziennik "wszystkie te problemy nawarstwione i nieleczone mogą prowadzić nawet do tętniaka mózgu".

Sporej ilości guzów można się, tak czy siak nabawić, jeśli zdrada ujrzy światło dzienne, czyli jeśli partnerka zwyczajnie się o niej dowie. Wówczas zagrożenie dla życia mężczyzny może być większe, a śmierć może przyjść znacznie szybciej. Kobieta działająca pod wpływem silnie przeżywanych emocji staje się przecież nieobliczalna... "Także panowie, zastanówcie się dwa razy zanim zdecydujecie się na pozamałżeńskie wyskoki" - radzi "SE". Za dodatkową pikanterię w życiu może wam przyjść zapłacić srogą cenę.

Uwaga! Kobiety nie umierają, gdy zdradzają

Bardzo niesprawiedliwy wydaje się jednak fakt, jaki brytyjscy naukowcy zaobserwowali wśród kobiet zdradzających swoich partnerów. Otóż okazuje się, że kiedy one prowadzą "podwójne życie", wcale nie cierpią na tego typu dolegliwości co mężczyźni. Panowie, nie ma równości na świecie, niestety...

A tutaj zobaczysz więcej ujęć modelki ze zdjęcia

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zdrady | zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje