Reklama

Zabawy dla całkiem dorosłych

Jeżeli wasze łóżkowe doświadczenia mają na drugie imię Monotonia, przeczytaj ten artykuł. Oto przebieranki i pikantne filmiki, czyli świetne sposoby na seks, którego długo nie zapomnisz. Ani ona.

Możemy zgłaszać reklamacje do natury, ale prawdą jest, że 350. seks z tą samą osobą nie jest taki sam, jak pierwszych 15. Nie mówimy, gorszy, mówimy: nie taki sam. Ona najszybciej dochodzi, kiedy robisz to tak, ty najbardziej lubisz siak - nagle okazuje się, że wszystko jest przewidywalne. Może już czas na wzajemne zaskoczenie?

Reklama

Szykujesz się właśnie do trzeciej randki z uroczą czytelniczką kobiecych magazynów i słusznie liczysz na coś więcej. Wszyscy rozsądni faceci myśleliby podobnie, bo, jak wiadomo z lektury tychże, po muskaniu i niewinnych pocałunkach na dwóch wcześniejszych spotkaniach, trzecie jest decydujące. To właśnie wtedy odpowiedzialne czytelniczki, trzymając się litery kobiecego lifestylu, idą na całość. Szykujesz się więc i wpada ci w ręce ten właśnie numer MH zupełnie przypadkiem otwarty na tym właśnie artykule. Masz jeszcze chwilę, myślisz, przeczytam, może się coś przyda na dziś wieczór? Nie rób tego. Nie daj Boże - coś inspirującego zostanie ci w głowie i skończy się na tym, że przerażona koleżanka wezwie w nocy policję do zboczeńca i degenerata. To nie są zabawy, które proponuje się przy pierwszym seksie. Nawet nie przy drugim, ani przy trzecim.

To są gry dla zaawansowanych; najlepiej dla par, które nie kochają się już pod kołdrą i przy zgaszonym świetle. Dla związków, które mają do siebie zaufanie, które traktują naturalnie nagość swoją i partnera w łóżku, i które, w końcu, wiedzą, że seks jest także zabawą, nie tylko rytmicznym powodowaniem kolejnych szczytowań. A przed tą randką przeczytaj lepiej nasz dodatek o modzie. Może będzie miała orgazm już na sam twój widok?

Dowód na to, że seks rodzi się w mózgu

Oficjalna definicja fantazji seksualnej jest dość banalna: są to wyobrażenia określonej scenerii, sytuacji czy działania, które wzbudzają podniecenie. Ale już wcielanie ich w życie jest mniej banalne i wymaga wcześniejszego postawienia, sobie i partnerce, kilku pytań. Lou Paget, amerykańska autorka i propagatorka udanego seksu, formułuje je mniej więcej tak:

• czy wiecie, co was podnieca, a co zniechęca do seksu?

• czy darzycie się´ zaufaniem i nie boicie odkrywać przed sobą własnych słabości?

• czy potraficie szczerze odpowiedzieć, co wam odpowiada, a co krępuje?

• czy potraficie zaakceptować bez osądzania pragnienia seksualne partnera?

Jeżeli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, możecie powoli przechodzić do rzeczy - pora na rozpoznanie emocji. Jest rzeczą wiadomą, że zachowujemy się inaczej i jesteśmy inni, gdy założymy wizytowy garnitur od Armaniego i gdy siedzimy w szortach na pomoście. Fakt, że każdy z nas zna jakiegoś gościa, który nawet w smokingu wygląda jak w wizytowym dresie, nie zmienia tej teorii - tak po prostu jest. Strój zmienia nasze uczucia względem własnej osoby i służy jakiemuś celowi.

Wczuwanie się w rolę podczas odgrywania fantazji jest dokładnie tym samym. Dlatego ważna jest dbałość o stylistyczne detale: większość seksownych strojów do przebieranek znajdziecie w sex-shopie, a resztę możecie uzupełnić w wypożyczalniach. Spróbujmy prześledzić kilka scenariuszy, które cieszą się sympatią kochanków z wyobraźnią na całym świecie. Tych kochanków, którzy potrafią odróżnić fantazję od realności.

Dowiedz się więcej na temat: kamery | światła | seks | zabawy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje