Reklama

We dwoje pod namiotem

Chyba każdy był choć raz pod namiotem z dziewczyną. I chyba każdy doskonale wie, jak trudno w takich okolicznościach kochać się wyłącznie platonicznie.

Namiot stwarza sytuację skrajnie prowokującą. Jeśli jesteś zamknięty na tak małej przestrzeni sam na sam z kobietą, która cię pociąga i która na dodatek ze względu na letnie upały nie jest zbyt ciepło ubrana, to doprawdy trudno okiełznać emocje. Zwłaszcza, że wypadom na biwaki towarzyszy często imprezowy tryb życia. A odurzona nie tylko sobą para pod namiotem to połączenie wybuchowe.

Reklama

Ponieważ - głównie ze względów ekonomicznych - pod namiot jeżdżą najczęściej licealiści bądź studenci, którzy dopiero co wyrwali się spod opieki rodziców, wiele osób właśnie w takich okolicznościach straciło dziewictwo albo przekonało swoją połówkę do rozpoczęcia współżycia.

Trzeba sobie jednak od razu powiedzieć, że mimo całej inspirującej otoczki - takiej jak wakacyjny nastrój, gorąca (dosłownie i w przenośni) atmosfera w namiocie itd. - biwak ze względu na liczne niewygody zdecydowanie nie jest miejscem sprzyjającym seksualnemu wyrafinowaniu.

W namiocie brakuje miejsca na manewrowanie pozycjami, w plecy wbijają się wszelkie nierówności ziemi, a oddech można stracić nie tyle z rozkoszy, co z braku powietrza. Zwłaszcza, jeśli wpadnie się na pomysł uprawiania seksu w namiocie ustawionym na pełnym słońcu.

Faktem jest też jednak, że zwykle w namiocie nie kochają się wirtuozi seksu, ale ludzie młodzi i wiekiem, i łóżkowym stażem. Oni dopiero zaczynają próbować seksu i na początek wystarcza im zwykle już sam fakt, że wreszcie mogą "to robić" bez strachu, że rodzice czy koledzy z akademika wrócą za wcześnie.

I choć nikt się pewnie nie stał pod namiotem świetnym kochankiem, to z pewnością na biwaku zaczęła się lub dojrzała niejedna miłość. Ale zaczął się pod nim także niejeden dramat, kiedy podchmieleni młodzi ludzie w świetnym wakacyjnym nastroju narobili głupstw, których przyszło im potem jeszcze długo żałować...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: namiot | W.E.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje