Reklama

Uzgadniają seks przed pierwszą randką

Co trzecia kobieta w USA wskakuje facetowi do łóżka już na pierwszej randce. To nas nie zdziwiło. Ale, co ciekawe, zanim dojdzie do spotkania, szybka Amerykanka ustala preferencje seksualne z, jeszcze nieznanym sobie, kandydatem...

Amerykańska Agencja ds. Internetu opublikowała raport z badań przeprowadzonych przez Centrum Badań nad seksualnością. Wynika z niego, że aż 30 proc. kobiet w Stanach Zjednoczonych odbywa stosunek płciowy na pierwszej randce. Jesteście zszokowani? Nas ta informacja nawet nie zdziwiła. Już bardziej szokujące jest to, dlaczego tak szybko panie Amerykanki decydują się na seks i ...

Reklama

Seks jest w związku najważniejszy

Do badania włączono 740 kobiet korzystających z usług internetowej agencji zajmującej się organizowaniem randek. Powód, dla którego tak wysoki odsetek Amerykanek decyduje się na seks na pierwszej randce jest banalny.

Większość przebadanych kobiet przyznaje, że w ten sposób chce sprawdzić seksualne umiejętności swoich przyszłych kochanków, by już na wczesnym etapie znajomości wyeliminować tych, którzy im nie odpowiadają. Im wcześniej, tym lepiej. Panie Amerykanki zwyczajnie nie lubią tracić czasu, a seks to ważny element ich życia.

Mówią czego w łóżku potrzebują

Amerykańskie kobiety, zanim zdecydują się na spotkanie z danym mężczyzną, dokładnie sprawdzają jego profil - wygląd zewnętrzny kandydata , a także dostępne informacje na temat zakresu znajomości ars amandi. Jeśli te dwie podstawowe preferencje są zgodne, szansa na seks na pierwszym spotkaniu zdecydowanie wzrasta. Nierzadko zdarza się również sytuacja, gdy tuż przed randką następuje wymiana wskazówek, co do upodobań seksualnych zainteresowanych stron poprzez mejla czy też sms-y. No tak, grunt to jasne komunikaty!

One się nie zabezpieczają

Z 30 proc. kobiet, które uprawiały seks na pierwszej randce, zaledwie kilka poszła na nią z zamiarem odbycia aktu seksualnego. Zaskakujące jest jednak to, że aż 77 proc. z tych kobiet nie stosuje żadnego zabezpieczenia przed wirusem HIV. Z kolei 75 proc. amerykańskich kobiet w ogóle nie rozmawia ze swoim partnerem seksualnym o AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową.

Wolimy polskie kobiety, zdecydowanie!

Tłum. MT

Intimate Medicine

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje