Reklama

Udane życie rodzinne i kochanka - czy to możliwe?

- Uprawiam seks z żoną, zamykam oczy i wyobrażam sobie, że robię to z Kasią, koleżanką z pracy - pisze w liście do Redakcji Faceta 38-letni Bartek.

- Jestem z żoną od 15 lat. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci i generalnie tworzymy bardzo szczęśliwą rodzinę. Pewnie nadal by tak było, gdybym wszystkiego nie zepsuł - zaczyna.

Seksowna brunetka

- Osiem miesięcy temu do firmy, w której pracuję, przyszła nowa pracownica. Bardzo atrakcyjna, biuściasta brunetka. Zapierające dech dzieło Matki Natury - dodaje użytkownik INTERIA.PL. - Oszalałem na jej punkcie w zasadzie od razu. Niestety, z wzajemnością - dodaje.

Uprawia seks z żoną , a myśli o tej drugiej

Reklama

- Moja żona zawsze bardzo dbała o swój wygląd i, mimo upływających lat, wciąż jest niezwykle atrakcyjna. Tym bardziej boli mnie, że Kasia ( seksowna brunetka) tak zawróciła mi w głowie. Całymi dniami myślę tylko o niej. Uprawiam seks z żoną, zamykam oczy i wyobrażam sobie, że robię to z Kasią. Bardzo źle się z tym potem czuję, ale to jest silniejsze ode mnie . Kasia już kilka razy próbowała mnie skusić swoim seksapilem na seks w biurze po pracy, ale jeszcze jej nie uległem. Wiem jednak, że to tylko kwestia czasu - opowiada Bartek .

Kocha żonę, ale mam swoją potrzebę

- Nie chcę odchodzić od Beaty (tak ma na imie moja żona), bo bardzo ją kocham i cenię sobie moje bardzo udane życie rodzinne. Z drugiej jednak strony czuję nieodpartą potrzebę kontaktu fizycznego z Kasią. Jednym słowem, zastanawiam się czy nie zaryzykować i nie ulec namiętnościom, które obecnie mną rządzą. Czy jest jakiś sposób, by wyleczyć się z tej namiętności? - pyta.

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas! Porozmawiamy o nim w męskim gronie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje