Reklama

Tego o niej nie wiesz

Dlaczego ona się ciągle obraża, albo płacze bez powodu? Przeczytaj, może zrozumiesz...

Być może ona faktycznie lubi filmy akcji, ale naprawdę to kocha mówiące zwierzęta. Kobiety na początku znajomości usiłują zaprezentować swoim facetom tę bardziej męską, "kumpelską" stronę swojej osobowości.

Reklama

Dowiadujesz się, że jako dziewczynka chodziła po drzewach i grała w piłkę. Razem z tobą pęka ze śmiechu z kawałów o Chucku Norrisie. Lubi piwo. Bardzo chętnie sprobuje z tobą skoczyć na bungee. Ale wkrótce zobaczysz jej drugie oblicze. Zacznie się od chęci wypożyczenia filmu "Madagaskar", a potem nastąpi propozycja gry w scrabble w sobotni wieczór. Pozwol jej na to. Nic nie działa na kobiety bardziej rozluźniająco. Poprawi jej to humor lepiej niż prozac.

Jej przyjaciółki wiedzą o tobie wszystko

Zakochana kobieta nie potrafi nie podzielić się swoim nowym szczęściem z przyjaciółkami. Na początku waszego związku stanowisz najważniejszy element jej życia, a jej przyjaciółki są informowane na bieżąco, co też fantastycznego ostatnio powiedziałeś lub zrobiłeś. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby to opisywała z detalami na swoim blogu, poszerzając tym samym grono osób śledzących wasz związek.
• Kiedy spotkasz przypadkiem którąś z jej kumpelek, nie zapomnij zapytać, jak stoją twoje akcje.

Im bardziej protestuje, słysząc komplementy, tym bardziej ich potrzebuje

Jeżeli przyjmuje twoje wyrazy podziwu bez mrugnięcia okiem, tak jakby jej się to słusznie należało, znaczy, że jest pewna siebie i zna swoją wartość. Jeżeli natomiast, czerwieniąc się, mówi "No przestań", "nie wierzę" albo coś równie głupiego, to masz do czynienia z kłębkiem kompleksów.
• Mów jej komplementy jak najczęściej. Powolutku przekonasz ja, że jest świetna. A to podstawa, żeby zrobić z niej doskonałą kochankę.

Dowiedz się więcej na temat: filmy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje