Reklama

Rady dla kiepskich kochanków

Nawet jeśli nigdy nie usłyszałeś, że jesteś kiepskim kochankiem, uważaj. Kobiety zazwyczaj nie mówią takich rzeczy wprost, najczęściej wolą zerwać znajomość. Dowiedz się co robić, żeby każda twoja randka nie kończyła się fiaskiem.

Twoje randki zawsze są starannie zaplanowane, romantyczne i udane. Kobiety uwielbiają się z tobą spotykać, aż do... pierwszego razu. Później nagle zaczyna im brakować czasu i ochoty na spotkania.

Reklama

Oczywiście możesz wierzyć swoim przyjaciołom, którzy potwierdzą, że kobiety same nie wiedzą, czego chcą. Warto się jednak zastanowić, dlaczego twoje potencjalne partnerki rezygnują zawsze po pierwszym zbliżeniu. Może się okazać, że jesteś kiepskim kochankiem. Oczywiście taktowne kobiety nigdy nie powiedzą, że zniechęciły je twoje łóżkowe umiejętności (a raczej ich brak), dlatego przeczytaj nasz tekst uważnie.

I wyciągnij wnioski.

Seks w grafiku

Lubisz wszystko planować, a seks pojawia się w twoim grafiku wyłącznie wtedy, kiedy wiesz, że następnego dnia możesz dłużej pospać? Uważaj. Uporczywe trzymanie się harmonogramu zabija spontaniczność, która w łóżku odgrywa dużą rolę. Jeśli twoja partnerka wie, że uprawiasz seks wyłącznie we wtorki i soboty - szybko się do ciebie, osoby przewidywalnej i nudnej, zniechęci. Radzimy ci po raz ostatni szczegółowo zaplanować to, co będzie się działo w twojej sypialni przez następne kilka tygodni, a następnie... zniszczyć plan.

Nie dla sprinterów

Efektywność i szybkość niewątpliwie są cennymi zaletami. Szczególnie poza sypialnią. Oczywiście, szybki numerek może być przyjemny, ale tylko wtedy, kiedy oboje macie na niego ochotę. Jeśli 10-minutowy seks jest dla ciebie normą, a dłuższe zbliżenie - wyjątkiem - nic dziwnego, że kobiety nie chcą się z tobą wiązać. Nasza rada? Seks rozpocznij od lampki wina, miłej rozmowy i długiej gry wstępnej.

Seks z egoistą

Niedostateczne nawilżenie waginy może być konsekwencją wielu chorób. Nie oszukujmy się jednak, nie każda z twoich byłych partnerek niedomagała. Najczęściej brak nawilżenia jest spowodowany pośpiechem i ominięciem gry wstępnej. Przypominamy, że wstępne pieszczoty sprawiają, że narządy płciowe stają się bardziej ukrwione i wrażliwe. Kiedy twoja partnerka, pod wpływem delikatnego masażu, pocałunków i dotyku, podnieci się, zbliżenie będzie przyjemniejsze (przede wszystkim nie będzie dla niej bolesne). Pomyśl więc nie tylko o swojej przyjemności, a wtedy twoje szanse na ponowne spotkanie znacząco wzrosną.

Szukaj urozmaiceń

Może być i tak, że jesteś spontaniczny, dbasz o odpowiedni nastrój w sypialni i zadowolenie partnerki podczas zbliżenia. Znasz jej punkty erogenne, wiesz, co sprawia jej przyjemność i podczas każdego stosunku wykorzystujesz swoją wiedzę w praktyce. Stop! Brzmi nudno. To, że zdołałeś już poznać swoją partnerkę i kilka razy pozytywnie ją zaskoczyć, nie oznacza, że tak będzie za każdym razem. Staraj się urozmaicać swoje (i wasze) życie seksualne. Kup kilka książek, poszukaj programów, które pomogą ci wygonić z sypialni rutynę.

Jesteśmy przekonani, że jeśli zastosujesz się do naszych rad, następna "pierwsza randka" na pewno nie będzie ostatnią.

Tłum. KP

Intimate Medicine

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kochankowie | kochanka | kochanek | Co robić? | rady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje