Reklama

Przez niego mam same kompleksy!

"Jestem z Tomkiem już dwa lata i im dłużej tworzymy parę, tym czuję się mniej atrakcyjna" - pisze w liście do Redakcji Faceta rozżalona Gosia.

Mam problem z innymi laskami

"Na początku naszego związku nie miałam problemu i nie czułam się gorsza, gdy mój chłopak przeglądał sobie męskie pisemka, a teraz, nawet jak obejrzy się na ulicy za inną, to robię mu wyrzuty" - wyznaje nasza internautka.

Reklama

"Nie wiem, z czego to wynika, ale od dłuższego czasu coraz rzadziej słyszę od niego komplementy, a kiedy prowokuje go do seksu, nie reaguje na mnie wcale - dodaje załamana. - Ostatnio Tomek nie miał z kolei żadnego problemu, by skomplementować moją najlepszą przyjaciółkę, jak poszliśmy razem na imprezę".

Może specjalnie obniża moją wartość

"Wiem, że jestem bardzo atrakcyjna dla płci przeciwnej i nigdy nie czułam się tak strasznie ze sobą, jak teraz" - przyznaje Gosia. "Nie wiem, czy przypadkiem nie jest to z jego strony jakaś gra" - próbuje domyślać się użytkowniczka INTERIA.PL. "Może specjalnie manipuluje moją atrakcyjnością, obniża moją wartość, bo boi się, że mogę go zastawić? A może już mu się zwyczajnie znudziłam? Proszę pomóżcie!".

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: problem | kompleksy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje