Reklama

Pozwól się jej prowadzić

Jeśli naprawdę chcesz sprawić przyjemność swojej partnerce, pamiętaj, że kluczem może być odpowiednia stymulacja łechtaczki. Odpowiednia, czyli taka, jaką najbardziej lubi twoja partnerka. Poproś więc, by ci pokazała, jakich pieszczot pragnie.

Pewnie już słyszałeś, że stymulowanie łechtaczki daje niemal stuprocentową gwarancję sukcesu, jakim jest orgazm twojej partnerki. Nie znaczy to jednak, że każdy dotyk łechtaczki sprawi kobiecie przyjemność. Najpierw zatroszcz się o grę wstępną. Całuj jej usta, szyję, piersi i zafunduj relaksujący masaż. Kiedy zobaczysz, że partnerka zaczyna odwzajemniać pieszczoty, spróbuj dotknąć jej łechtaczki. Ale uważaj! Jeśli wybranka będzie próbowała odciągnąć twoją rękę - nie próbuj sprawiać jej przyjemności na siłę. Poczekaj, to opłaci się wam obojgu.

Gorące usta

Reklama

Kiedy poczujesz, że twoja partnerka jest gotowa na intensywniejsze pieszczoty, spróbuj zaspokoić ją językiem. Powinieneś jednak pamiętać, by twoje usta i język były ciepłe. Lou Paget, autor książki "How to Give Her Absolute Pleasure" (ang. "Jak sprawić jej największą przyjemność"), uważa, że zimne dłonie czy usta są w stanie zniechęcić naszą partnerkę do dalszych pieszczot. Przed zabawą w łóżku możesz więc wypić odrobinę ciepłej (nie gorącej) herbaty, która uwrażliwi i twoje zmysły.

Ekscytujące badania

Zadbałeś o grę wstępną, twoja partnerka błaga o to, byś ją pieścił. Jak? Nie możemy podać ci uniwersalnej recepty. Pamiętaj, że na początku łechtaczka twojej partnerki jest bardzo wrażliwa i zbyt intensywne ruchy palców czy języka mogą sprawić jej ból. Kiedy partnerka jest już bardzo podniecona - możesz pozwolić sobie na więcej. Zwracaj też baczną uwagę na to, co robi twoja wybranka. Jeśli jej dłoń delikatnie usiłuje naprowadzić twoją - nie opieraj się. Ona zna swoje ciało lepiej i chce pomóc ci poznać je równie dobrze.

A kiedy nauczysz się, jak sprawić jej największą rozkosz - być może ona zechce się odwdzięczyć...

Tłum. KP

Chcesz wiedzieć więcej o uwodzeniu? Koniecznie weź udział w naszym czacie!

Intimate Medicine

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: partnerka | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje