Reklama

One lubią ostrą jazdę

Świece? Masaże erotyczne? Godzinna gra wstępna? OK. Nie mamy nic przeciwko. Ale one też lubią od czasu do czasu zaszaleć.

Reklama

Gra wstępna to naturalnie bardzo ważna sprawa, ale czasem chciałoby się czegoś ostrzejszego. Uwierz, że nie tylko ty masz takie fantazje. Całkiem sporo kobiet chciałoby od czasu do czasu pokochać się w taki, trochę dziki sposób. Tak dla zmiany repertuaru. Według badań amerykańskiej edycji MH, 90 proc. kobiet marzy o tym, aby ich partner zaproponował im czasami seks odbiegający nieco od codziennej rutyny. 21 proc. od razu zgodziłoby się na eksperymenty. To, co? Zaczynamy?

Reklama

Nie będę taki poważny

Kobiety są szybsze, niż myślisz. Według słynnego raportu Kinseya, masturbującej się kobiecie dojście do orgazmu zajmuje średnio 2-3 minuty. Szybki seks może więc dać wam obojgu wiele satysfakcji. Wybierz moment, gdy ona ma dużo czasu i jest zrelaksowana, a ty się spieszysz. Na przykład, gdy szykujesz się do wyjścia do pracy. Powiedz jej: "Chcę cię tu i teraz". Jest bardzo prawdopodobne, że uzna to za bardzo seksowne i pełne pasji. Atmosfera w sekundę zrobi się gorąca. Co więcej, udowodnisz jej, że nie jesteś nudziarzem, dla którego kwaśna mina szefa czy spotkanie służbowe są ważniejsze niż partnerka. - Najbardziej kręci mnie mój facet, gdy jest w wydaniu służbowym - mówi Dorota, 27 lat, graficzka. - Garnitur,

idealnie wyprasowana koszula, elegancki krawat i ta jego mina - facet, który wybiera się na podbój rynków finansowych. Mam wtedy wrażenie, że to jakiś obcy mężczyzna. Niby znajomy, ale podniecająco inny. Lubię go wtedy zaciągnąć na chwilę do sypialni. Trochę się zawsze opiera, ale oboje to uwielbiamy.

Facet, którego stać na małe szaleństwa, jest w oczach kobiet bardzo pociągający.

Poszukajcie dobrego miejsca na seks

Stół kuchenny, miejsca publiczne, tylne siedzenie samochodu - te odpowiedzi najczęściej padały w ankietach na pytanie o ulubione miejsce na szybki seks. Zacznij ją uwodzić w jednym z tych miejsc, by ocenić, które najbardziej jej odpowiada. Połóż rękę na jej biodrze, przesuń ją na pośladki, pocałuj, sięgnij pod bluzkę... i tak dalej. Bądź lekko natrętny, a szybko poznasz jej preferencje. Fakt faktem, że niektóre miejsca, np. przebieralnia w sklepie, ze względu na obecność kamer lepiej nadają się na fantazje niezrealizowane. Istnieje bowiem obawa, że następnego dnia cały świat będzie mógł oglądać wasze wyczyny w internecie.

- Wybraliśmy się kiedyś na imprezę do nowego domu znajomych. Było super - wino, muzyka, fajne towarzystwo... Jesteśmy już parą z tak zwanym stażem i przyznaję, że czasem popadamy w rutynę łóżkową. Na tej imprezie zobaczyłam jednak, że mój facet zdecydowanie podoba się jednej z koleżanek. Tak mnie to wkurzyło, a jednocześnie podnieciło, że pod pretekstem zwiedzania domu zaprowadziłam go do nowej łazienki gospodarzy. Tam się kochaliśmy, a potem, jak gdyby nigdy, nic wróciliśmy do towarzystwa. Było to strasznie kręcące. Przyznam się, że powtarzamy to od czasu do czasu - Jola, 29 lat, menedżerka.

Wpasuj się w jej cykl miesiączkowy

By szybki seks wam się udał, powinieneś poznać cykl miesiączkowy swojej dziewczyny. Największą ochotę na kochanie będzie miała 12-14 dni od pierwszego dnia okresu. Wtedy macie też największą szansę na spłodzenie dziecka. Z badań wynika, że kobiety najczęściej miesiączkują przy pełni Księżyca, więc jej okres płodny powinien przypadać na czas, gdy naturalny satelita Ziemi jest w nowiu. Zasada ta niestety nie działa, gdy twoja dziewczyna bierze pigułki antykoncepcyjne. Cóż, w takim przypadku przynajmniej nie zmienia się w miesiączkowego potwora raz w miesiącu. Dobre i to.

- Mam kilka takich dni w miesiącu, że mam ochotę uprawiać seks praktycznie przez cały dzień. Jestem wtedy gotowa na wszelkie eksperymenty i trochę tzw. ostrej jazdy. Fantazjuję na przykład, że wchodzę do biura mojego mężczyzny ubrana tylko w płaszcz, zamykam za sobą drzwi i oddaję mu się na biurku. Może to głupie, ale słowo daję, że kiedyś spróbuję. Na pewno!? - Kinga, 23 lata, studentka.

Dowiedz się więcej na temat: lubić | gra wstępna | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje