Reklama

Ona coś knuje

Awans w pracy

Reklama

Coraz więcej kobiet robi karierę zawodową. Muszą się z tym pogodzić nawet najwięksi tradycjonaliści. Kobiety awansują, zajmują kierownicze stanowiska i dużo zarabiają. Spektakularny sukces w pracy to też moment, w którym twoja partnerka może zacząć się zastanawiać, czy na pewno dobrze wybrała. W końcu idzie do przodu w pracy jak burza, chwalą ją. Ma możliwości, potrafi realizować cele. A wasz związek jakby stał w miejscu.
• Ciesz się jej sukcesami. Świętuj je razem z nią. Najgorsze, co możesz zrobić, to je ignorować albo pomniejszać. A właśnie tak często postępują faceci zazdrośni o sukcesy swoich partnerek. Nic więc dziwnego, że kobiety sukcesu mogą szukać uznania i zrozumienia u kolegów z działu marketingu.

Zaczęliście razem mieszkać

Wspólne mieszkanie to był prawdopodobnie jej pomysł. Fajnie było na początku, ale teraz przyszła codzienność. I wszystko zaczęło wyglądać inaczej. Nie jesteś w stanie codziennie prowadzić z nią długich rozmów o życiu i o waszej miłości. Żaden facet nie jest w stanie. Ale z kobiecego punktu widzenia sprawy mają się trochę inaczej. Twoje chwile milczenia albo oglądanie meczu w telewizji mogą być dla niej sygnałem, że czujesz się nią znudzony. I może jej przyjść do głowy, że dla kolegi z pracy jakoś ciągle jest atrakcyjna.

Drugim powodem ewentualnych problemów w waszym związku mogą być jej oczekiwania. Zamieszkaliście razem i teraz ona może oczekiwać czegoś więcej. Czego? Jakiś ty niedomyślny! Oczywiście ślubu. Oczywiście dzieci. A twoje unikanie rozmów na ten temat tylko pogarsza jej frustrację.
• Przekonaj ją, że dla ciebie to też jest krok w kierunku poważnego związku. Że też myślisz o wspólnej przyszłości. Po prostu rozmawiaj. Wiesz, nie ma nic gorszego niż domysły kobiety na temat tego, co też ten jej facet sobie może myśleć. Ale skoro sam nie mówisz, to skąd ona może wiedzieć?

Dowiedz się więcej na temat: romans | zdrady | partnerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje