Reklama

Ona chce w trójkącie

- Już od jakiegoś czasu myślałam o tym, by jakoś urozmaicić życie seksualne moje i mojego faceta. Raz on, raz ja przebąkiwaliśmy coś o ewentualnym trójkącie, tyle że w układzie 2K i M... - pisze do Faceta Kasia.

- I w końcu stało się - znaleźliśmy odpowiednią partnerkę (na marginesie dodam, że to koleżanka mojego faceta, z którą miał kiedyś jednorazowa przygodę... ale było to dawno i się skończyło) - czytamy w liście od Internautki.

Reklama

- Zgodziłam na taki układ, na tę konkretną osobę, poznałam ją i mi pasuje - przyznaje Kasia. - Ale jak zawsze u kobiet, jest jakieś "ale"...

- Boję się swoich reakcji na to, jak to będzie, gdy na przykład zaczną pieścić się po francusku - wyjaśnia. - Boję się, że mój facet zacznie się bardziej starać dla niej niż dla mnie... Nie chcę, by wyszła z takiego spotkania jakaś klapa, ale też czytałam niedawno, że po takich przygodach pary często tracą do siebie zaufanie.

- Mam nadzieję, że nie piszę zbyt chaotycznie, ale jestem teraz taka rozdarta. Z jednej strony sama chciałabym tego spróbować, a z drugiej - chyba się troszkę boję... Jestem kobietą, ale chciałam posłuchać rad mężczyzn...

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kasia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje