Reklama

Odmówił mi seksu!!!

- Jestem zdruzgotana postawą chłopaka, bo odmówił mi seksu - pisze, w liście do redakcji Faceta, 27-letnia Patrycja.

- Poznałam ostatnio na imprezie, starszego ode mnie o 4 lata, bardzo przystojnego Adama - pisze w liście do redakcji Faceta, 27-letnia Patrycja.

Reklama

- Spędziliśmy bardzo miło czas, sącząc piwo, flirtując i tańcząc. Ewidentnie kolega mnie podrywał, a ja nie pozostawałam obojętna na jego zaloty - dodaje. - Miałam wracać swoim samochodem do domu (żeby nie było, wypiłam tylko jedno piwo przez cały wieczór), więc zaproponowałam mu, że go odwiozę. Zgodził się.

W pięknych okolicznościach przyrody wyglądałam seksownie

- Po drodze pomyślałam, trochę za niego, że pokażę mu moje ulubione miejsce w mieście. Był bardzo zdziwiony, ale nie protestował. Pojechaliśmy na punkt widokowy. Pełen romantyzm. Księżyc w pełni, piękne okoliczności przyrody, śliczna, biuściasta blondyna.

Zaczęłam bawić się jego guzikami od koszuli, powoli mu je rozpinając. Potem zaczęłam delikatnie opuszczać ramiączka swojej sukienki. Myślę, że wyglądałam strasznie seksownie - dodaje użytkowniczka INTERIA.PL. - Gładził moje ramiona i kark... Jednak kiedy zbliżałam swoje usta do jego..., co zrobił? Odepchnął mnie i uciekł!!!

Nie odpowiedział na sms-a

- Zupełnie nie rozumiem jego zachowania. Jeszcze na imprezie wyraźnie dawał mi do zrozumienia, że jest mną bardzo zainteresowany. Nie dziwię mu się, bo jestem bardzo ładną kobietą, której niejeden facet bardzo pożąda. Wysłałam mu więc rano sms-a , czemu się ze mną nie przespał? Czekam na odpowiedź od kilku dni...

Co jest z wami facetami???

- Co z wami facetami jest?- zastanawia się Patrycja. - Dlaczego ten koleś nie skorzystał z takiej okazji? Przecież kobiecie nie wolno odmawiać, prawda? Proszę was, wytłumaczcie mi to panowie. Czy ja go zwyczajnie onieśmieliłam swoją pewnością siebie?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje