Reklama

Moja żona jest prostytutką

- Moja żona od kilku miesięcy zarabia dwa razy więcej niż ja, zajmując przy tym dużo niższe stanowisko. Dopiero ostatnio odkryłem... dlaczego - pisze, w liście do Redakcji Faceta, zrozpaczony Paweł.

Reklama

- Ania jest tylko asystentką prezesa, a kupuje sobie drogie perfumy, ciuchy z najnowszych kolekcji, a dzieciom (mamy dwójkę) coraz droższe zabawki. O mnie też nie zapomina - dodaje nasz użytkownik.

Reklama

Nowe obowiązki służbowe

- Początkowo wmawiała mi, że dostała awans. Jednak stosunkowo szybko odkryłem, co tak naprawdę jest przyczyną większych wpływów na nasze wspólne konto bankowe. Anna jest niezwykle piękną i uroczą kobietą i zapewne w związku z tym dostała od swojego szefa możliwość dodatkowego zarobkowania. Jej prezes płaci jej za seks ze sobą i swoimi klientami - pisze zrozpaczony mężczyzna. - A ona nigdy nie powiedziała mu "nie"!

Przyzwyczajenie do luksusu

- Pewnie prawda nie wyszłaby na jaw, gdybym zwyczajnie nie śledził swojej żony - wyznaje. - Jak już wszystko stało się jasne, rozmawiałem z nią. I co? Przyznała się do wszystkiego i nie ma zamiaru zrezygnować z tej pracy. Stwierdziła, że przez tych kilka miesięcy przyzwyczaiła się do luksusu, którego ja uczciwą pracą nie jestem jej w stanie zapewnić. Próbuje przekonywać mnie również, że seks z innymi mężczyznami traktuje jak obowiązek służbowy i nic poza tym. Ostatnio zasugerowała, że jeśli nie podoba mi się ten układ, możemy się przecież rozwieść.

Zmieniły ją pieniądze?

- Ja już nie wiem, co mam robić. Przez 15 lat naszego małżeństwa Ania była wzorową, dobrą, ciepłą żoną i matką, na którą nie mogłem powiedzieć złego słowa. A teraz?

- Czy pieniądze mogły tak odmienić moją kobietę? - zastanawia się. - Co ja mam robić? Dzieci i rodzina póki co nic nie wiedzą o jej nowych obowiązkach służbowych, ale nie wiem jak długo będę ukrywał ten fakt przed najbliższymi. Pomóżcie, doradźcie! Jestem na skraju wytrzymałości!

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prostytutek | obowiązki | prostytutka | żona | zdrada | seks | szef

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje