Reklama

Mąż idealny

Podejście do dzieci, codzienne zmienianie skarpetek i doskonałe prowadzenie w tańcu... co jeszcze sprawia, że jesteś idealnym kandydatem na męża?

Każda kobieta ma własny gust, jeśli chodzi o wygląd, zachowanie, sposób ubierania, ale są elementy, które działają niezawodnie, jeżeli oczywiście marzysz o tym, żeby stanąć na ślubnym kobiercu. O ile, co do włosów na klatce piersiowej zdania są podzielone - dla jednych kobiet "dywan" jest oznaką męskości, dla innych lepsza jest gładka skóra, to już włosy wystające z nosa i uszu są zdecydowanie niepożądane.

Reklama

Kaloryfer zamiast bojlera

Brzuch jak kaloryfer to niedościgniony wzór wyglądu zewnętrznego. Niektórym kobietom nie przeszkadza lekko zaokrąglony brzuszek, byle tylko za bardzo nie odbiegał od ideału i nie zaczął wyglądać jak dwustulitrowy bojler.

Bardziej, niż wygląd zewnętrzny liczy się jednak zamiłowanie do higieny. Częstotliwość zmiany bielizny i kąpieli pod prysznicem może być wskaźnikiem decydującym. Brudne skarpetki, które po zdjęciu lądują w koszu na pranie, a nie pod łóżkiem to rzut za trzy punkty. Czysty podkoszulek i zapach dezodorantu zamiast plamy potu na plecach działa zawsze na korzyść faceta. Używanie nitki dentystycznej, patyczków do czyszczenia uszu czy nożyczek do paznokci - są w oczach kobiet dodatkowo punktowane.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje