Reklama

Mają po 13 partnerów!

Nadal myślicie, że kobiety są uległe i grzeczne w łóżku? Błąd! Według sondy przeprowadzonej przez naukowców, przeciętna Australijka ma 13 różnych partnerów seksualnych w ciągu życia.

Te szokujące dla większej części męskiej populacji dane przynosi "Super Express". Co gorsza, gazeta, idąc za ciosem w męskie ego, przytacza nie mniej szokujące ustalenia, z których wynika, że kobiety coraz częściej zdradzają swoich chłopaków i mężczyzn.

Reklama

Wielu partnerów naraz

Lubią też eksperymentować w łóżku - czytamy w "SE". Jedna na cztery kobiety regularnie ogląda filmy pornograficzne, a ponad połowa masturbuje się przynajmniej raz w miesiącu, niezależnie, czy są w stałym związku, czy też nie. Powoli rośnie też moda na wielu partnerów... naraz.

Zmieniają się też wymagania kobiet (lub też nie boją się już do tego przyznać). Dotychczas wszyscy byli przekonani, że kobiecie najbardziej zależy na "emocjonalnej więzi". Mnóstwo kobiet twierdzi jednak, że chciałaby partnera, który byłby dobry w łóżku.

Ciarki po plecach

Jeśli więc wasza partnerka uzna, że jesteście słabi "w tych sprawach", to nie zdziwicie się, że któregoś dnia zobaczycie listonosza opuszczającego w pośpiechu wasz dom. A one nie będą miały żadnych wyrzutów sumienia - przestrzega gazeta. A nas ciarki przechodzą plecach...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje