Reklama

Kolega czy coś więcej?

- Jesteśmy ze sobą trzy lata. Dla mnie i dla Magdy, mojej dziewczyny, to poważny związek. Do tej pory układało nam się dobrze. W sumie nadal tak jest, choć ostatnio pojawił się pewien problem - pisze do Redakcji Faceta Alek.

- Niby nadal jest OK, także w łóżku, ale od pewnego czasu Magda coraz częściej mówi o swoim koledze z pracy. Każdego dnia słyszę: "Adam to, Adam tamto, zadzwonię do Adama, on na pewno będzie wiedział, jak to zrobić...". Mam tego już dosyć - przyznaje Alek.

Reklama

Podoba się jej czy nie?

- Magda jest ładną dziewczyną i boję się, że w końcu mnie zostawi dla tego wspaniałego Adama, który wszystko potrafi - dzieli się swoimi obawami użytkownik. - Szczerze mówiąc, mam ochotę mu przyłożyć... Nawet go nie widziałem, ale to ciągłe gadanie o nim doprowadza mnie do szału. Pytałem kilka razy Magdę, czy on jej się podoba, twierdzi, że nie, ale nie wierzę jej za bardzo... Czy gadałaby na okrągło o jakimś przeciętnym kolesiu?

W czasie seksu bez Adama

- Nie wiem już, co mam robić. Jestem zazdrosny o faceta, którego nie widziałem na oczy, ale który wciąż jest obecny w moim życiu. Na szczęście Magda w czasie seksu nie mówi o Adamie, ale nie będę czekał na taką chwilę...

Co robić? Mam jej zaufać? Boję się, że za jakiś czas Adam zajmie moje miejsce. Poradźcie.

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koledzy | problem | magda | kolega

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje