Reklama

Kobieta na jedną noc czy przyszła żona?

Umówiłeś się z kobietą poznaną przez randkowy serwis internetowy, ale po pierwszym spotkaniu nie jesteś pewien, w którym kierunku zmierza wasza nowa znajomość? Informacje zawarte na jej profilu mogą ci pomóc.

Na portalach randkowych każdy z użytkowników tworzy swoją wirtualną wizytówkę, na której umieszcza się najczęściej informacje o swoich zainteresowaniach oraz krótką notkę o sobie.

Reklama

Niektóre z takich serwisów pozwalają na określenie rodzaju relacji jakiego poszukujemy. Niestety, deklaracja ta nie jest do końca wiarygodna. Jak przekonują naukowcy z University of Texas należy się dokładniej przyglądać samym informacjom, którymi dzielą się panie w internecie.

Z przeprowadzonych przez nich badań wynika, że kobiety, które piszą głównie o sobie, swoim charakterze i sposobach spędzania wolnego czasu są bardziej nastawione na niezobowiązującą znajomość aniżeli stały związek.

Z kolei panie szukające przyszłych życiowych partnerów podkreślają cechy jakie są dla nich najważniejsze w długotrwałej intymnej relacji.

Badacze doszli do wniosku, że im bardziej kobiety reklamują same siebie, tym mocniej liczą na romantyczną, krótką przygodę.

Te, które podkreślają to, jak ważne są dla nich cechy poszukiwanego mężczyzny, przebieg jego kariery oraz wygląd chcą znaleźć kogoś z kim chcą ułożyć swoje życie.

Skoro już wiesz na co zwracać uwagę na profilach przedstawicielek płci przeciwnej, to pora na to, abyś popracował nad swoim. Dobre zdjęcie to naprawdę nie wszystko.

Wyróżnij się

Jak wypaść lepiej od reszty użytkowników płci męskiej portalu randkowego? Warto zwrócić na siebie uwagę. Według badań kobietom przypadają do gustu ci mężczyźni, którzy wyróżniają się jakąś szczególną umiejętnością. Podzielenie się na swoim profilu tą informacją daje wyraźny sygnał, że masz jakąś pasję, jesteś zaangażowany i potrafisz cieszyć się życiem.

Przykłady? Pochwal się daniem, w którego przygotowaniu jesteś mistrzem, twoją miłością do uprawiania sportu lub tym jak bardzo przepadasz za kulturą dalekich krajów. Po prostu pomyśl o tym, czym się wyróżniasz i wykorzystaj to jako swój atut.

Nie bądź śmiertelnie poważny

Próba poznania miłości swojego życia to poważna sprawa, ale nie oznacza to, że jej poszukiwanie musi być brana bardzo serio. Dlatego nie wstydź się pokazać na swoim profilu tego, że jesteś facetem ze świetnym poczuciem humoru.

Możesz to zrobić poprzez zamieszczenie odpowiednich zdjęć, ale znacznie bardziej przyciągającą uwagę metodą będzie przemycenie humoru do nudnej metryczki z informacjami o tym z jakiego miasta jesteś, co studiowałeś i gdzie pracowałeś. Kobiety, które zerkną na tę odpowiednio "skonstruowaną" przez ciebie rubrykę od razu cię zapamiętają i - co najlepsze - uznają za bardziej atrakcyjnego.

Pamiętajmy, że dla zdecydowanej większości pań poczucie humoru jest jednym z najważniejszych czynników, na podstawie których określają one atrakcyjność mężczyzny.

Ten kolor to podstawa

Twoje zdjęcie profilowe również jest bardzo ważne, gdyż to właśnie na nie w pierwszej kolejności patrzą kobiety przeglądające ogłoszenia w serwisach randkowych. W celu jego zrobienia nie warto wybierać się do profesjonalnego fotografa, ale dobrze jest wykonać je czymś lepszym niż telefon komórkowy. Zadbaj nie tylko o odpowiednią fryzurę, ubranie i uśmiech, ale również o to, aby na zdjęciu znalazł się... kolor czerwony.

Jak się okazuje, uwagę kobiecych oczu przyciąga zwłaszcza ten kolor, gdyż podświadomie kojarzy się z on z władzą i seksualnością. Radzimy... odpowiednio obrobić zdjęcie.

Za pomocą dosłownie paru kliknięć można sprawić, by fotka nabrała odrobinę odcieni czerwieni. Do tego warto przywdziać krawat krwistej barwy lub t-shirt z motywem właśnie w tym kolorze.

Warto też zadbać o to, aby na twoim zdjęciu profilowym pojawił się atrybut związany z twoją pasją. Jest to zwłaszcza przydatne jeśli grasz na jakimś instrumencie. Badania wykazują, że panie za szczególnie atrakcyjnych uważają muzyków - gitary na zdjęciach zawsze są mile widziane.

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: portal randkowy | randka | seks i związki | online | partnerstwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje