Reklama

Jestem chorobliwie zazdrosny

Jakie są granice zazdrości? Takie pytanie zadaje sobie nasz internauta, w liście do Redakcji Faceta, sądząc, że już jakąś przekroczył....

Jestem chorobliwie zazdrosny o swoją dziewczynę - pisze, w liście do Redakcji Faceta, 20-letni Grzegorz (imiona zostały zmienione). - I choć mój związek z Kasią (17 lat) wydaje mi się dość udany, to mam wrażenie, że swoją zazdrością, coraz bardziej ją do siebie zniechęcam.

Reklama

Zachowywała się zbyt wyzywająco

- Jesteśmy ze sobą od ponad roku, a ja chyba coraz gorzej reaguję na różne, niby zwyczajne, sytuacje - żali się nasz internauta. Na przykład, ostatnio na imprezie Kasia trochę powygłupiała się z moim przyjacielem. Tańczyła z nim, długo rozmawiali na osobności, a to totalnie wyprowadziło mnie z równowagi. Nigdy nie tolerowałem takiego jej zachowania, i co gorsze, ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nawet nie przeprosiła mnie za to, bo jak twierdzi, nic złego nie zrobiła. Ja, niestety, wciąż odczuwam ogromną złość, zarówno na nią, jak i na mojego przyjaciela. I cała ta sytuacja już ponad miesiąc odbija się na naszym związku.

Kasia jest "za" ładna?

Ale sami powiedzcie, jaką ja mam pewność, że jak pójdzie gdzieś sama, to nie wykorzysta sytuacji, i nie będzie podgrzewać swoim zachowaniem innych chłopaków? A muszę przyznać, że bardzo mi na niej zależy i nie chce zniszczyć wszystkiego swoją zazdrością. Nie chce jej stracić. Kasia jest piękna - dodaje użytkownik INTERIA.PL. Staram się jej ufać, ale pogląd zawsze mam taki sam - chłopak i dziewczyna powinni wiedzieć, co im wolno, a czego nie. Oboje muszą znać granice, by jej przypadkiem nie przekroczyć. Mi wydawało się, że ustaliliśmy pewne zasady w związku, ale teraz nie wiem, czy to ja przesadzam z ich przestrzeganiem, czy może ona je zwyczajnie łamie?

Może wy powiecie mi, jak się wyleczyć z tej chorobliwej zazdrości? Jak mam rozwiązać swój problemem?

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: internauta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje