Reklama

Jak zostać zdobywcą damskich serc?

Poderwanie dziewczyny graniczy dziś z cudem. Na portalach społecznościowych rozmawia się łatwo, lecz rozczarowanie kobiet po spotkaniu w realu jest widoczne gołym okiem. Oto kilka sprawdzonych rad, które zmienią cię w króla randek.

1. Bądź pomysłowy

Reklama

Nie musi to być od razu lot balonem czy zabawa w paintball, ale odrobina inwencji twórczej przy planowaniu spotkań jest wskazana. Nie przejmuj się powielaniem pomysłów typu kino, kolacja w restauracji czy wieczorny spacer po urokliwej starówce. Zaangażowanie i kreatywność premiowane jest dodatkowo. W końcu chodzi o to, by miło razem spędzić czas. 

2. Słuchaj

Będzie ci łatwiej, gdy rzeczywiście zaczniesz słuchać, co dziewczyna do ciebie mówi. Poznaj jej zainteresowania, plany na przyszłość, marzenia, znajomych. W ten sposób staniesz się częścią jej świata. Opowiadaj jej też o sobie, ale nie stawiaj siebie na pierwszym miejscu. Dziel się wątpliwościami, nie wahaj się prosić o radę, włączaj ją do swoich planów. Niech wie, że o niej myślisz, nawet, gdy nie jesteście razem. 

3. Nie szczędź komplementów

Dwa magiczne słowa czynią cuda, a kobiety je uwielbiają. Tu absolutnie nie sprawdza się zasada, że raz powiedziane, obowiązują na zawsze. Czule wyszeptane do ucha „kocham cię” pozwala szybciej się pogodzić, a nierzadko nawet zażegnać awanturę. W dobry nastrój wprawi ją także sms z miłym wyznaniem, że czekasz, tęsknisz, myślisz. To drobne słowa i gesty podtrzymują uczucie i podgrzewają atmosferę w związku. 

4. Rób dobre wrażenie

Nawet jeśli nie przypominasz mistera, nie jesteś na straconej pozycji. Brak kaloryfera na brzuchu nie jest przeszkodą, by umawiać się z super dziewczynami. Liczy się jednak ogólne zadbanie, schludny wygląd, o higienie własnej, czystości ubrań i butów wspominamy z obowiązku, bo przecież sam to wiesz. Nic nie szkodzi, byś podobał się także jej koleżankom. Dumę z fajnego faceta można porównać tylko do uczucia szczęścia, gdy w gronie najpiękniejszych kobiet widzisz tylko ją.

5. Bądź pewny siebie

Mężczyzna, który wie czego chce, przyciąga kobiety jak magnez. Być może działa tu pierwotny atawizm, który sprawia, że takie zachowanie daje jej pewność, że przejmiesz stery i opanujesz sytuację, gdy nastaną trudne czasy. 

6. Stań na wysokości zadania

Kobiety kochają seks. Nie tylko ten delikatny. Jeśli twoja wybranka ma ochotę na pieszczoty, zamień się w słodkiego misia. Jeśli nastrój jest bardziej gorący, bądź szorstkim Wikingiem. Nie musisz znać na pamięć Kamasutry, ale przyda się przeczytać co nieco o damskiej anatomii. „Pierwsze problemy w łóżku np.: kłopoty z wytryskiem powinny być od razu konsultowane z lekarzem. Próby przeczekania, czy bagatelizowanie sprawy to zła droga. U podłoża zaburzeń erekcji może leżeć szereg problemów zdrowotnych, których nie można lekceważyć” – Monika Olejniczak, farmaceutka z Euroclinix.pl.

7. Nie skupiaj się tylko na niej

Oddech w związku przyda się każdej parze. Pamiętaj, że czas na własne zainteresowania i osobnych znajomych to nie tylko przyjemność. Ucząc się czegoś nowego i rozwijając własne pasje stajesz się ciekawszym człowiekiem. Kimś, kto ma czym się pochwalić i o czym opowiadać. Odrobina niedostępności z pewnością ci nie zaszkodzi. Pamiętaj tylko, że zazdrość trzeba umiejętnie dawkować. Odrobina dodaje smaczku, w nadmiarze szkodzi i niszczy uczucie.


materiał partnera

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: udany związek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje