Reklama

Jak się cieszyć jej piersiami?

Dobry dotyk, czyli przewodnik po piersiach

Reklama

DUŻE PIERSI - im większe, tym więcej wysiłku. Według naukowców z Uniwersytetu w Wiedniu, duże piersi są o 24 proc. mniej wrażliwe niż małe piersi. Dzieje się tak, ponieważ nerw, który przenosi bodźce, jest rozciągnięty. Bądź zdecydowany.

MAŁE PIERSI - zniosą więcej ruchu niż pełniejsza odmiana, więc możesz spróbować delikatnie je podrzucać. Jednak często wolą delikatniejsze pieszczoty, więc sprawdzaj jej reakcje.

DUŻE BRODAWKI - z powodu większej liczby zakończeń nerwowych są często nadwrażliwe. Zatem patrz na nie, ale nie dotykaj, zanim partnerka nie będzie w pełni pobudzona. A pobudzić ją może masaż zewnętrznej części piersi, tuż pod pachą.

MAŁE BRODAWKI - twoim celem jest ciemna obwódka dokoła szczytu brodawki, która jest wrażliwsza niż sam szczyt. Jeżeli średnica jest mniejsza niż 4 cm, skup się na super-wrażliwej górnej ćwiartce piersi (między godz. 10 a 2 na zegarze).

OPADAJĄCE PIERSI - może być bardzo wrażliwa na ich punkcie, ale fizycznie są najmniej wrażliwe spośród wszystkich rodzajów. Nerwy są rozciągnięte i ściśnięte z powodu ciężaru piersi, możesz im ulżyć, kładąc partnerkę na plecach i pomagając jej skoncentrować się na przyjemności.

PIERSI Z IMPLANTAMI - lekcja pierwsza: pod żadnym pozorem nie dzwoń do kumpla z tą sensacyjną wiadomością. Lekcja druga: zamiast zastanawiać się, jak to działa, skoncentruj się na powierzchni piersi - przesuwaj językiem ruchem spiralnym w kierunku jej brodawek.

PIERSI MATEK - kobiety karmiące piersią mają często dość wrażliwe brodawki, najlepiej więc w ogóle ich nie dotykać. Skup się na dolnej części piersi, miejscu często zupełnie zaniedbywanym przez mężczyzn, delikatnie obejmuj i podtrzymuj piersi rękami.

Obserwator pierwszego kontaktu

Kobiety różnie reagują na podniecenie. Obserwuj i wyciągaj wnioski.

ZACZERWIENIENIE PIERSI - na piersiach wielu kobiet w czasie seksu pojawia się rumieniec. Jest to bardziej widoczne u kobiet o jasnej karnacji skóry, rozprzestrzenia się od górnej części brzucha ku górze, na boki i dalej ku dolnej części piersi.

OBRZMIENIE BRODAWEK - ciemna otoczka dokoła brodawki - aureola - pęcznieje i robi się ciemniejsza.

EREKCJA BRODAWEK - główna oznaka podniecenia seksualnego - niektóre

kobiety są tak wrażliwe, że mogą doświadczać tego już na samą myśl o seksie. Nie zawsze obie piersi reagują jednocześnie - jedna brodawka może usztywnić się wcześniej niż druga.

POWIĘKSZENIE PIERSI - może nie nadymają się jak balony meteorologiczne, ale badania dowodzą, że biust może powiększyć się nawet o jedna czwartą. W miarę, jak do piersi dopływa więcej krwi, większe i lepiej widoczne stają się też żyły.

Sylwia Partan

Dowiedz się więcej na temat: góra | wzrok | biust | Piersi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje