Reklama

Jak rozpoznać kobietę życia?

Chcesz dowiedzieć się, jak rozpoznać swoją prawdziwą miłość? Przeczytaj!

Choć może się to wydawać mało pociągające i raczej niehigieniczne, jeśli podczas rozmowy z ważną dla nas osobą dużo się pocimy, najprawdopodobniej to właśnie z nią spędzimy życie albo przynajmniej na dłużej się zwiążemy (Journal of Social and Personal Relationships).

Reklama

Ashley Holland i Glenn Roisman, psycholodzy z University of Illinois, poprosili chodzących na randki, zaręczonych i pozostających w związku małżeńskim ludzi o wypełnienie 3 kwestionariuszy: 1-go dotyczącego własnej osobowości, 2-go osobowości partnera oraz 3-go jakości ich relacji.

Podczas spotkania partnerów mierzono tętno i elektryczne przewodnictwo skóry (to ostatnie zależy m.in. od wilgotności skóry). Pocenie wskazuje na to, że dana osoba jest pobudzona i stara się kontrolować swoje zachowanie.

I tętno, i przewodnictwo skóry powiązano z rokowaniami dla związku, w tym i z prawdopodobieństwem rozwodu. O dziwo, sposób opisywania w testach siebie i partnera nie wiązał się silnie z tym, jak para zachowywała się w stosunku do siebie.

A wy panowie, obserwujecie u siebie takie objawy podczas rozmowy z osobą, na której wam bardzo zależy ?

Anna Błońska

Kopalnia Wiedzy

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie | rozpoznać

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje