Reklama

Gorszy wygląd = gorszy seks?

Czujesz, że podobasz się swojej partnerce mniej, niż na początku waszego związku? Miej się na baczności i weź się w garść, bo najprawdopodobniej ucierpi na tym twoje życie łóżkowe!

Reklama

Jak dowiedli naukowcy z Kentucky kobiety, które uznają swoich mężów i partnerów za mniej atrakcyjnych przestają starać się w łóżku. Wynika to z tego, że nie są już nimi tak mocno seksualnie zafascynowane jak kiedyś, przez co satysfakcja ich z seksu też jest mniejsza.

Reklama

Dotyczy to głównie wyglądu, ale według badaczy twoje cechy charakteru również mogą mieć w tej kwestii spore znaczenie. Dla przykładu: dziewczyna pokochała cię za to, że byłeś opiekuńczy, ale teraz zaczyna przeszkadzać jej twoje nadmierne zamartwianie się tym, gdzie bywa ze swoimi znajomymi.

Jak najszybciej i najprościej sprawić, by partnerka zobaczyła w tobie "to coś"?

Pokaż swoje zalety

Im dłużej ze sobą jesteśmy, tym więcej widzimy w sobie niedoskonałości i wkurzających nawyków. Do sformułowania tego wniosku wcale nie trzeba było lat badań wielu naukowców. Te przydały się do tego, aby znaleźć lekarstwo na ten trawiący wiele par problem.

Rozwiązanie: zaproponowanie drugiej połówce udziału w jednym z twoich zajęć, z którym dotychczas nie miała ona nic wspólnego. Nie chodzi jednak o wspólne naprawianie samochodu, a na przykład zaproponowanie jej wspólnego treningu bądź pokazanie jej na czym polega twoje hobby.

Jeździsz na zloty miłośników twojego ulubionego zespołu albo ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie zajęcia, które wykonujesz i ty? Weź swoją partnerkę ze sobą! Pokażesz jej wtedy jak ciekawą jesteś osobą - i przypomnisz jej, że z kimś takim mieszka ona pod jednym dachem. Innymi słowy: pokaż się jej z najlepszej i nieznanej dla niej strony.

Nie pozwól na to, abyście zaczęli chodzić własnymi drogami

Kiedy czujesz, że partnerka nie widzi już w tobie mężczyzny, w którym się zakochała to pokaż jej jak bardzo się myli. Najlepiej robiąc to w towarzystwie. Spotykając się z waszymi wspólnymi znajomymi bądź po prostu duszą towarzystwa.

Jesteś kimś popularnym wśród przyjaciół? Z pewnością (i przyjemnością) doceni to twoja druga połówka. Powiedzmy sobie też szczerze, że próba odbudowy swojego dawnego wizerunku wyjdzie na dobre nie tylko waszej relacji i tobie samemu.

Zaskocz ją tym jak wyglądasz

To, że podobasz się jej coraz mniej nie wzięło się znikąd. Spójrz w lustro. Jeśli w odbiciu widzisz sporej wielkości brzuch, którego jeszcze niedawno nie miałeś, a po bicepsach pozostało jedynie wspomnienie, to czas wziąć się w garść! Odbudowa dawnego siebie z pewnością nie jest najprostszą rzeczą pod słońcem, ale z pewnością przyniesie widzialne i odczuwalne efekty.

Warto też zainwestować w ubranie, którym pozytywnie ją zaskoczysz. Może założysz na siebie nową marynarkę i weźmiesz swoją lubą na kolację? Możesz mieć stuprocentową pewność, że partnerka będzie zachwycona.

Pamiętaj, że nasze propozycje to działania na krótką metę, a swojej atrakcyjności nie da się odbudować w jeden dzień. Najważniejsze jest jednak to, że próbujesz. Twoja dziewczyna lub żona to doceni.

 

 

 

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks i związki | wygląd | kryzys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje