Reklama

Doskonała kochanka czy wspaniała żona?

Od kilku tygodni nie mogę sobie poradzić z podjęciem decyzji, z którą kobietą tak naprawdę chcę być - pisze w liście do redakcji FACETA - 32-letni Paweł.

- Od kilku tygodni w moim życiu panuje totalny chaos. Jestem facetem dobrze zarabiającym, z dobrą pozycją zawodową i... dwoma kobietami - pisze Paweł. - Dodam, że jedna nie wie nic o drugiej. Sam nie wiem, jak to się stało.

Reklama

Szczęście rodzinne

- Od półtora roku jestem z Anią (blondynką) i wciąż tworzymy bardzo udany związek. Myśleliśmy już nawet o ślubie - wyjaśnia. - Wiem, że Anka byłaby najlepszą kandydatką na żonę, a w swoim czasie także na matkę. Ma wszystkie cechy kobiety idealnej, z którą można stworzyć szczęśliwą rodzinę. Świetnie zarabia i realizuje się zawodowo, co też mnie w niej pociąga. W jednym nie potrafimy się zgrać. Chodzi o seks, oczywiście - dodaje użytkownik INTERIA.PL.

Najlepszy seks, jaki kiedykolwiek miałem

- Pewnie też dlatego pojawiła się w moim życiu Zuza. Wulkan energii seksualnej, kobiecy demon seksu. Nie potrafię się przy niej opanować - wyznaje mężczyzna. - Jest niezwykle seksowną i elegancką brunetką, dla której niejeden facet stracił głowę. Spotykam się z nią, a może raczej sypiam, od 6 miesięcy i nigdy przedtem nikt mnie tak nie zaspokajał seksualnie. Jest też kobietą mądrą i ma wysoką pozycję zawodową. Poza seksem tematów do rozmów nam nie brakuje - dodaje.

Blondynka czy brunetka

- Oba związki udawało mi się utrzymywać w tajemnicy przed zainteresowanymi kobietami tylko dlatego, że mieszkają w dwóch różnych, dość mocno oddalonych od siebie, miastach. W związku z charakterem mojej pracy, pół tygodnia spędzam z jedną, a drugą połowę z drugą - tłumaczy Paweł. Jednak przyszedł czas na decyzję. Widzę, że jeśli się teraz nie zdecyduję na jedną z nich, to za moment stracę obie - wyznaje 32-latek. - Obie panie chcą ode mnie gwarancji na wspólną przyszłość, czyli małżeństwa.

- Sam nie wiem, co robić w tej sytuacji. Obie kocham, ale każda z nich zaspakaja inne moje potrzeby. Co jest w życiu najważniejsze? Pomóżcie Panowie!

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje