Reklama

Czy ta zazdrość jest normalna?

- W pracy mojego chłopaka pojawiła się dziewczyna, która - trzeba przyznać - jest ładna - pisze do Faceta 24-letnia Kasia. - Ale on zapewnił mnie, że ona nic dla niego nie znaczy. Ba, twierdzi wręcz, że ona jest głupia.

- Ale, chcąc go sprawdzić, zalogowałam się do jego poczty - przyznaje internautka. - Była tam wiadomość od niego do niej. Niby nic nieznacząca, ale po co w ogóle do niej pisał, skoro "jest głupia"?

Reklama

- Odpowiedź powaliła mnie na kolana - ona pisała, że czekała na niego... - skarży się Kaśka. - Odpisałem: po co? A ona: żeby wpadł na drinka... A to wszystko miało się wydarzyć w czasie, kiedy on był w pracy. A w dodatku prowadził...

- Czy ja nie przesadzam? - pyta internautka. - Czy nie popadam w paranoję, skoro każda myśl o tej dziewczynie powoduje, że się denerwuje? Czy, waszym zdaniem, mam podstawy do tego, by się denerwować?

Ty również masz problem? Chciałbyś poprosić innych o radę? Pisz do nas na adres: facet@firma.interia.pl, w tytule wiadomości umieszczając hasło "problem".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zazdrość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje