Reklama

Czy pociągają nas ich biusty?

Czy kobieta z dużym biustem naprawdę przyciąga do siebie większą liczbę mężczyzn niż jej mniej obdarzone przez naturę koleżanki?

To pytanie wiele kobiet zadaje sobie każdego dnia. I nie czekając na racjonalną odpowiedź, często nie konsultując tego z nami, mężczyznami, biorą sprawy w swoje ręce. A właściwie - oddają się w ręce chirurgów plastycznych (efekty ich prac prezentujemy w galeriach obok). Czy słusznie?

Reklama

O piersiach przy piwie

W rzeczywistości, kiedy patrzymy na kobietę, nie oceniamy poszczególnych części ciała. Raczej patrzymy na całą sylwetkę - donosi "Super Express". Jednak z drugiej strony, wystarczy przenieść dyskusję na temat dużych piersi do pokoju pełnego facetów (najlepiej, gdyby obecne było jeszcze piwo), a okaże się, że wielkość piersi to najważniejsza rzecz na świecie. Jeśli nawet znajdzie się tam ktoś, kto stwierdzi inaczej, jego przyjaciele szybko przekonają go, jak bardzo się myli.

Rozmiar bez znaczenia

Jednak atrakcyjność dużych piersi to typowy stereotyp - czytamy w dzienniku. Okazuje się bowiem, że oddzieleni od oparów testosteronu i tak nie potrafimy dobrze ocenić wielkości... Co zatem przyciąga naszą uwagę? Biust powinien być w miarę okrągły, proporcjonalny i odpowiednio wyeksponowany - to wszystko, o co nam chodzi. Niedużo - prawda? Właściwie to sami byliśmy zaskoczeni, jak mało potrzeba nam do szczęścia...

Cóż, my - redakcja Faceta - wcale tak zaskoczeni jak koledzy z "SE" nie byliśmy. Bo od dawna wiemy, że liczą się krągłości. I że rozmiar nie ma znaczenia...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piersi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje