Reklama

Czy chce cię zostawić?

Kobiety odchodzą... Ale zanim podejmą ostateczną decyzję, trochę to trwa. W tym czasie możesz żyć w nieświadomości, będąc przekonanym, że wszystko jest ok...

I gdy przychodzi co do czego, zła wiadomość spada na ciebie, jak grom z jasnego nieba... Czy można tego uniknąć? Nie bądźcie zaślepieni! - radzi "Super Express", podając przykłady tego, co robi kobieta, która chce odejść (albo czego nie robi).

Reklama

Nie wspomina nic o planach na przyszłość

Planowanie przyszłości to główny czynnik, który odróżnia przelotny związek od stałego - przypomina "SE". Zakochana kobieta musi zaplanować przyszłe wypady, wycieczki i tego typu zajęcia. Jeżeli zorientujesz się, że twoja kobieta nie zaplanowała nic na następny miesiąc czy dwa, oznacza to, że może wtedy nie będziecie już razem.

Unika waszych przyjaciół i rodziny

Kobieta, która chce zapewnić sobie miejsce w twoim życiu, musi być w dobrej komitywie z twoimi przyjaciółmi i rodziną. Jeżeli tego nie robi, to oznacza, że nie traktuje waszego związku poważnie - czytamy w "SE". Chyba, że masz aż tak nieznośną mamuśkę, która skutecznie zniechęca twoją wybrankę do niedzielnych obiadków...

Niczego nie zostawia w twoim domu

To bardzo prosta reguła. Jeżeli kobieta chce być z tobą, to z pewnością zostawi coś w twoim mieszkaniach. Wszystko po to, by mieć pretekst do powtórnej wizyty. Może to być szczoteczka do zębów, części garderoby, jakakolwiek rzecz, której można "zapomnieć" - wylicza "SE".

Nie zwierza się tobie

Jeżeli kobieta pokłóci się z kimś, na przykład w pracy, będzie szukała powiernika. Każda ma kogoś, komu się zwierza. Może to być koleżanka, ktoś z rodziny albo chłopak. Jeżeli kobieta przychodzi do ciebie i opowiada ci jedynie skrót historii, nie dodając żadnych szczegółów, oznacza to, że się od oddala - przestrzega gazeta. No chyba, że już wcześniej dałeś dowód tego, że nie potrafisz słuchać (a ona to zaakceptowała).

Nie kłóci się z tobą

Bardzo rzadko można znaleźć związek, w którym nie ma kłótni. Zawsze są jakieś nieporozumienia, sprzeczki i przeprosiny. Dlatego też kłótnia, od czasu do czasu musi, być! Kobieta, która nie chce jasno przeciwstawić swoich racji, to kobieta niezaangażowana w związek - przekonuje "SE". Choć z drugiej strony może też być tak, że ona, nieoczekiwanie, zaczyna awantury z byle powodu. To też może być znak, że ona nie planuje z wami przyszłości.

Zatem, panowie, daliśmy wam ściągawkę - przystąpcie do diagnostyki.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje